kurtlar vadisi izle full, kurtlar vadisi 174. bölüm izle, kurtlar vadisi izle hd, kurtlar vadisi pusu son bölüm izle

Kurtlar Vadisi Pusu 174.Bölüm izlemeniz için sitemizde iyi seyirler.Kurtlar Vadisi Pusu 174.Bölüm izle,Kurtlar Vadisi Pusu 174.Bölüm full izle,Kurtlar Vadisi Pusu 174.Bölüm hd izle,Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm

Kurtlar Vadisi Pusu'nun yayınlanan 174. yeni bölümünde yine heyecan doruk noktalara ulaştı. Polat Alemdar sniperla vuruldu...

Kurtlar Vadisi Pusu'nun yayınlanan 174. bölümünde heyecan yine doruk noktalara ulaştı.

 

Polat Alemdar Suriye'de ki operasyonuna devam ediyor. Kamburun örgüt lideri olduğunu çözen Polat Alemdar, durumu arkadaşlarıyla paylaşıyor. Türkiye'de ise durumlar tamamıyla karışmış durumda.

Nesrin Çakır'a geçtiğimiz bölümde araba çarpması büyük şok yaşatmıştı. Mete, Nesrin Çakır'a çarpan kişiyi bularak dövüyor ve kimin adamı olduğunu söylemesini istiyor.

İHTİYARLAR CEPHESİ POLAT'I MERAK EDİYOR

İhtiyarlar cephesinde ise Suriye'den gelecek haberler merakla bekleniyor, ihtiyarlar başkanının adamı gelerek, Polat Alemdar'ın asıl örgüt liderini öldürmediği ve Suriye'de kalacağını söylemesi üzerine ihtiyarlar başkanı 'hükmü verdik, Polat arkasında durdu bakalım neler olacak' diyor.

ZÜLFİKAR AĞA ZORDA

Suriye'ye Polat Alemdar'ın yanına destek vermeye giden Zülfikar Ağa'nın bulunduğu yere baskın yapılıyor ve Zülfikar Ağa'yı Suriyeliler ellerine geçiriyorlar.

YENİ İSTİHBARAT OLUŞUMU

Bu arada ihtiyarlar heyetinden olan Sencer Bey'in ise yeni istihbarat oluşumu hakkında yaptığı diyalog ise dikkat çekti.

SAVCI LEYLA'NIN İNATI İŞE YARADI

İhtiyarları kamuoyuna açıklayacağını ve geçtiğimiz bölümde Eşref Bey tarafından deliler hastanesine kapatılan Savcı Leyla ise direnmeye devam ediyor. Eşref Bey yeniden Savcı Leyla'nın yanına gelerek kararında kararlı olup olmadığını soruyor. Geçen diyalog sonrası ise Eşref Bey, savcı hanımı bırakın talimatı veriyor.

POLAT'TAN BÜYÜK OPERASYON

Suriye'de bulunan Polat Alemdar, Türkmen gençlerden birini Suriyeliler'in eline yem olarak veriyor, ardından şebbihacılar diğer adamın peşine düşüyor, bu esnada Polat Alemdar ise onları karşılamak üzere bekliyor, bu esnada küçük bir kız ise çatışmanın tam ortasında kalıyor. Polat Alemdar'ın küçük kızı annesiyle buluşturma anları ise izleyiciler tarafından heyecanla izlendi.

POLAT ALEMDAR VURULDU

Suriye'de bulunan Polat Alemdar, şebbihanın komutanını sonunda ele geçirdi. Sorgulayarak yaptığı tüm suçları itiraf ettiren Polat Alemdar, Abdülhey ve Cahit ile şebbiha başkanını gönderirken baskına uğradı. Sniper ile vurulan şebbiha başkanının ardından, Polat Alemdar ateş altında kaldı, Polat'ta sniper ile vuruldu ardından lav silahı ile
Polat'ın bulunduğu evi vurdular, Abdülhey ve Cahit ise manzara karşısında şoka girdi.


YORUMLAR