Kurtlar Vadisi izle 219 bölüm fragmanı yayınlandı İZLE 15.03.2014

KVP ATV 219.Bölüm fragmanı yayınlandı izle - Dizi izle - Kurtlar Vadisi Pusu 219.Bölüm seyret 20 Mart 2014 perşembe.

   Kurtlar Vadisi Pusu 219.Bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu fragmanı izlemek için tıklayınız. Kurtlar Vadisi Pusu 219.bölüm pişmanlıklar ve hesaplaşmalar içerisinde yayınlanacak..

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 219.Bölümünde Polat Alemdar'ı vuran Cahit, büyük bir pişmanlık yaşıyor. Vurduğu kişinin Polat Alemdar olduğunu öğrenen Cahit, haykıra haykıra ağlıyor. Polat Alemdar yaşayacak mı? Göğsünden vurulan Polat, 219.bölümde yaşama tutunabilek mi yoksa en yakın silah arkadaşının silahından çıkan kurşunla mı ölecek?

 

KURTLAR VADİSİ PUSU FRAGMAN İZLE 

 

KURTLAR VADİSİ PUSU 219.BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümün heyecan dolu bir şekilde devam ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu fragman izle 'de Pusat, hapishanede tuzağa düşüyor. Pusat'ı sıkıştıran 5 kişi onu hunharca dövüyor. Bütün ekip sonbahar yaprakları gibi oradan oraya dağılıyor. Pusat, kendisini dövenlere ne yapacak? Hapishaneden çıkmayı başarabilecek mi? En çok merak edilen konu Baltazar'la Pusat'ın arasında neler yaşanacak? Kurtlar Vadisi Pusu, 218. Bölümle perşembe akşamı saat 20:00'da yayınlanacak. 

KURTLAR VADİSİ PUSU SON BÖLÜM İZLE

KVP 218.BÖLÜM İZLE


Kurtlar Vadisi Pusu 219.Bölüm fragmanı izle
, Kurtlar Vadisi Pusu fragman izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanı izle. Kurtlar Vadisi Pusu fragman izle, Kurtlar Vadisi Pusu özet izle ,Kurtlar Vadisi Pusu'da neler olacak? Kurtlar Vadisi Pusu 219.bölüm özet ve fragman İZLE / 20 Mart  2014 - Atv Türkiye’de rekorları alt üst eden dizi Kurtlar Vadisi Pusu 219.bölüm ile ATV’de kendi saatinde, kendi gününde ekranlara gelecek. Kurtlar Vadisi Pusu 219.bölümde neler olacağını heyecanla bekliyorsanız doğru yerdesiniz. Yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu fragmanında en çok dikkat çeken sahne Abdülhey ile Cahit'in dövüşmesiydi. Polat'ı yanlışlıkla vuran Cahit, Abdülhey'in olduğu eve gidiyor. Abdülhey'e bu planı kimin yaptığını ve bu plan yüzünden Polat Alemdar'ı vurduğunu söylüyor. Daha sonra iki eski ekip arkadaşı yumruk yumruğa kavga ediyor. 

ATV'nin sevilen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'nun 219. bölümünde Polat Alemdar ile Hoca arasındaki diyalog, diziye damga vurdu.

Dizideki diyalogda paralel yapının yurt dışı bağlantıları da irdelendi. Bazı sahnelerde savcı Zekeriya Öz ve Fethullah Gülen'e de göndermeler yapıldı.


KARA'DAN SAVCI'YA: SEN İSRAİL'İN AVUKATI MISIN!.
Dizide, Kara ile savcı arasındaki diyalog da geceye damga vuran sahnelerdendi.

Kendisine "İsrail'de ne işin vardı" diye soran savcıya dayanamayn Kara, savcının yakasına yapışaraktepki verdi:

"Ben Türkiye'de miyim? İsrail'de miyim? Sen, beni hangi devlet adına sorguluyorsun? Sen Türk devletinin savcısı mısın? Yoksa İsrail'in avukatı mısın!.."POLAT İLE HOCA ARASINDAKİ "PARALEL" DİYALOĞU

Hoca: Devletimizi klonlamışlar.

Polat: Klonların ömrünün fazla uzun olmadığını biliyoruz. Peki kim bunlar.

Hoca: Tapınakçılar ve Muhterem Bey..

   Kurtlar Vadisi Pusu fragman izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu 219.bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı izle.  Geçtiğimiz hafta Kurtlar Vadisi Pusu’nun yayınlanmamasıyla Vadiseverlerin heyecanı kat kat artmıştı. Nihayet Kurtlar Vadisi Pusu’nun 219.bölüm fragmanı bugün yayınlandı.Kurtlar Vadisi Pusu’nun 219.bölümünde neler yaşanacak? Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragman izle de Polat Alemdar, Armegeddon Timi komutanını istediğini söylüyor. Cahit, Polat Alemdar’ın bu isteğini gerçekleştirebilecek mi? Kurtlar Vadisi Pusu’da Kara baskın düzenlediği sırada çatışmaya giriyor. Kara’nın çatışmaya girdiği kişiler kimler? Öte yandan Savcı Leyla Kurtlar Vadisi Pusu 219.bölüm fragmanında büyük bir şok yaşıyor. Elinde çiçekle eve gelen savcı Leyla ne ile karşılaşıyor? Kurtlar vadisi izle de Leyla’nın kardeşinin akıbeti ne olacak? Kurtlar Vadisi Pusu oyuncuları 

Herkesin merakla beklediği Kurtlar Vadisi Pusu 219.bölüm  20 Mart 2014 Perşembe günü kendi kanalında kendi saatinde ( 20:00) ‘da ekranlara gelecek. Kurtlar Vadisi Pusu canlı olarak sitemizden izleyebilirsiniz.

Kurtlar vadisi Pusu fragmanında Abdülhey ile Gaye’nin başına neler gelecek? Herkesin merakla beklediği Pusat ile Baltazar kapışması Kurtlar vadisi pusu son bölüm de hangi aşamaya gelecek. Pusat’ın babası ve dedesinden kalanları istemesiyle Baltazar’la arasında başlayan kavga, Pusat’ın gelen para dolu içerisine kurşun bırakması ve racona göre gider yapmasıyla daha da ateşlenmişti. Pusat – Baltazar çekişmesinde Pusat geçtiğimiz bölümlerde hapise düştü. Hapishanede Baltazar’ın adamı olan Bayhan tarafından köşe sıkıştırılan ve Baltazar’ın mesajını ileten Bayhan, çaycı Murat tarafından şişlendi. Bu suçu üstlenen Pusat ise hücreye atıldı. Hücrede Baltazar’ın adamları tarafından öldürülesiye dövülen Pusat’ı hücrede daha da kötü anlar bekliyordu. Telefonla Pusat’ı arayan Baltazar, adamlarının elinde olduğunu ve kendisiyle rus ruleti oynamak istediğini söyledi. Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izlemek için tıklayınız

 

Bunu duyunca deliye dönen Pusat, hapishaneden kaçmanın yolunu bulup, İmdat ile İhsan’ın rus ruleti oynadığı mekanı basarak Baltazar’ın kafasına silahını dayadı. Namlunun ucunda olan Baltazar’ı ne bekliyor. Pusat tetiğe basıp Baltazar’ın kendisine ve ekibine yaptıklarını tek kurşunda çözecek mi yoksa onunla oturup bir anlaşma mı yapacak. Merak edilen her şey “ Kurtlar Vadisi Pusu fragman izle “ linkinden öğrenebilirsiniz.

 
Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm de bütün herkes, Baltazar ile Pusat arasındaki kapışmanın nereye geleceğini merakla bekliyor. Ayrıca Kurtlar Vadisi Pusu Memati ve Abdülhey’den sonra yeni bir fenomen daha çıkarttı. Yeni fenomenin adı ise Baltazar… Facebook ve Twitter’da Kurtlar Vadisi Pusu izleyicileri, Baltazar ile Pusat’ın heyecanla izlenen çekişme sahneleri sonrasında çok konuşuldu. Bakalım Kurtlar Vadisi Pusu dizide ki yeni kötü karakterlerle sosyal medyada da zirveye yerleşebilecek mi?

 pusat,baltazar,kurtlar vadisi pusu izle, kurtlar vadisi pusu son bölüm izle, kurtlar vadisi pusu 217.bölüm fragman izle

KURTLAR VADİSİ PUSU 215.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölümleriyle dizi takipçilerinin heyecanı arttı. Pusat’ın tekrar sokaklara dönmesi ve yer altı dünyasının tekrardan işlenmeye başlaması eski Vadi izleyicilerini de heyecanlandırdı. Kurtlar Vadisi Pusu’da Pusat, yeni Çakır olmak için İstanbul baronu ‘Baltazar’ ile mücadeleye girdi. Polat’ın talimatıyla babasından geri kalanları almak isteyen Pusat, Kurtlar Vadisi Pusu izle’de bu akşam, hapishaneye giriyor. Pusat, hapisanede de liderliğini gösteriyor. Hapishaneye ilk girdiği andan itibaren kendisine tuzak kuranları döven Pusat’ın yer altı dünyası maceraları kaldığı yerden devam ediyor. 

Kurtlar Vadisi Pusu’nın 215.bölümünde acılarla dolu olan Abdülhey ve Gaye’nin aşk hikayesi bu sefer mutlu bir sona kavuşuyor. Abdülhey’in Gaye’ye ettiği evlilik teklifi sonrası Gaye ile Abdülhey kendi çevresi arasında nikah yapıyor. Nikah sonrası devamlı evlerinin olduğu yere gidip gelen ve kimsenin tanımadığı kişi Abdülhey ve Gaye’ye ne yapacak? Evin önüne gelip giden kişinin amaçları ne? Bütün bu sorular KVP 215.bölüm’de cevabını bulacak.

 Kurtlar Vadisi Pusu'nun 219. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda, dizinin bu bölümden itibaren 17 Aralık operasyonu ve devamında yaşananların işleneceğinin sinyalleri veriliyor.

217. bölümün son sahnesinde Vahap Kuzuoğlu isimli baron "uyuyan hücreler uyandırılıyor" demiş, bu söz izleyiciyi heyecanlandırmıştı.

"ARTIK SENİN TALEPLERİNİ DEĞİL, TAPELERİNİ DİNLEYECEĞİZ"

219. bölümün fragmanında ihanet operasyonları başlıyor, tır baskınları yapılıyor, tapelerle tehditler savruluyor, "artık senin taleplerini değil, tapelerini dinleyeceğiz" deniliyor.

"DEVLETİMİZİ KLONLAMIŞLAR"

Yine fragmanda, "operasyon çok önceden planlanmış, devletimizi klonlamışlar" ifadeleri dikkat çekiyor.

Polat Alemdar ise o vurucu cümleyi söylüyor:

"DEVLET HER ZAMAN 18 YAŞINDADIR"

Aslolan devlettir, ve devlet binlerce yıllık tecrübesiyle her zaman 18 yaşındadır. Klonların ömrünün çok fazla olmadığını hepimiz biliyoruz.

 İLGİLİ GALERİLER:

'POLAT ALEMDAR'IN YENİ DAVASI KKTC -FOTO GALERİ

KURTLAR VADİSİ PUSU - KUBAT AL ÖMRÜMÜ TÜRKÜSÜ

KURTLAR VADİSİ'NDE ZAZA DAYININ VURULMA ANI - TIKLA İZLE


YORUMLAR