Küre Tv Şefkat Tepe 126. bölüm full hd izle Samanyolu TV 16 Kasım

Şefkat Tepe 126. bölüm fragmanı izle, 16 Kasım STV Canlı yayın izle.

Samanyolu ekranlarının vazgeçilmezleri arasında olan Şefkat Tepe'de heyecan 126.Bölüm ile devam ediyor. Yayın hayatını 6 Kasım 2010 tarihinde başlayan dizinin başrollerinde Serdar Mert rolünde Mert Kılıç , Naza Dilara Büyükbayraktar ve Celin Keskin rolünde Ertuğrul Şakar yer alıyor. Şefkat Tepe dizisinin merakla beklenen 126.Bölümünde neler yaşanacak? Köyü basan El Nusra gerillaları bir çok kişi esir alacak veya öldürecektir. Esirler kurtarılabilecek mi? İşte bütün bu soruların cevabı bu akşam yayınlanacak olan Şefkat Tepe dizisinde cevabını bulacak.

Şefkat Tepe,Şefkat Tepe izle,Şefkat Tepe fragman,Şefkat Tepe fragman izle,Şefkat Tepe 126.Bölüm,Şefkat Tepe 126.Bölüm izle,Şefkat Tepe 126.Bölüm hd izle,Şefkat Tepe 126.Bölüm full izle,Şefkat Tepe 126.Bölüm tek parça izle,Şefkat Tepe 126.Bölüm online izle,Şefkat Tepe 126.Bölüm indirmeden izle,Şefkat Tepe 126.Bölüm seyret,Şefkat Tepe 126.Bölüm hd seyret,Şefkat Tepe 126.Bölüm online seyret,Şefkat Tepe 126.Bölüm full seyret,Şefkat Tepe 126.Bölüm tek parça seyret,Şefkat Tepe 126.Bölüm indirmeden seyret.

Merakla beklenen Şefkat Tepe'nin 126.Bölümünde neler yaşanacak. İşte merakla beklenen bölümün özeti.

Cemal ve Fazel'i bulmak için El Nusra gerillaları köyü basar. Köyü basan El Nusra gerillaları köyü yakıp yıkarlar ve bir çok kişi öldürür veya rehin alırlar. Rehin alınan kişilerin içerisinde de kimliğini asla açıklamaması gereken Serdar vardır. Bu arada El Nusra lideri Havin ve Dicle'yi timi ele geçirmek için bomba ile bağlar. Diğer yandan tim, Fazel'in kim olduğunu acı bir tecrübeyle öğrenmek zorunda kalacaklardır.

İşte Şefkat Tepe'nin 126.Bölüm fragmanı


YORUMLAR