Küre Tv - Samanyolu Tv canlı izle, Şefkat Tepe izle, Şefkat Tepe 130.Bölüm izle

Şefkat Tepe 130.Bölüm hd izle, Şefkat Tepe 130.Bölüm tek parça izle, Şefkat Tepe 130.Bölüm indirmeden izle.

Samanyolu Tv ekranlarının soluksuz izlenen dizisi Şefkat Tepe bu haftada tansiyonu oldukça yüksek bir bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Başrollerini Mert Kılıç ve Ertuğrul Şakar'ın yer aldığı dizinin yönetmenliğini ise Erhan Baytimur yapıyor. Türkiye’nin terörle mücadelesini ekranlara taşıyan sevilen dizi bu sezon da Ortadoğu'da yaşanan gelişmeler üzerinde durmaya çalışıyor. Samanyolu ekranlarının sevilen dizisi Şefkat Tepe 130.Bölümü ile bu akşam saat 20:30'da Samanyolu ekranlarında sizlerle olacak.

Şefkat Tepe, Şefkat Tepe hd, Şefkat Tepe tek parça, Şefkat Tepe full, Şefkat Tepe full hd, Şefkat Tepe full tek parça, Şefkat Tepe fragman, Şefkat Tepe fragman hd, Şefkat Tepe fragman tek parça, Şefkat Tepe 130.Bölüm, Şefkat Tepe 130.Bölüm hd, Şefkat Tepe 130.Bölüm tek parça, Şefkat Tepe 130.Bölüm full hd.

Merakla beklenen Şefkat Tepe dizisinin bu haftaki bölümünde neler yaşanacak? Dizinin bu haftaki bölümünde izleyenleri ne gibi sürprizler bekliyor olacak? Serdar ve Celil, generale karşı düzenlenen suikasti engelleyebilecekler mi? Serdar Komutan'ı bekleyen önemli gelişmeler neler? İşte merakla beklenen Şefkat Tepe 130.Bölüm özet ve fragmanı.

ŞEFKAT TEPE 130.BÖLÜM

Serdar ve Celil, generale karşı düzenlenen suikasti engellemek için harekete geçer. Diğer yandan göstericilerin arasında kalan kimyasal gaz yüklü canlı bombalardan biri ise pişman olup kurtulmaya çalışır. Ancak örgüt üyeleri, canlı bombayı biran önce ele geçirip patlatma planları yapar.

Canlı bombayı öğrenen Serdar ile Sungurlar timi bombanın patlamasını önlemeye çalışırken, Şahin’i kurtarmak isteyen Dicle ise Yusuf’un karısıyla görüşmeye gider. Hülya Yusuf’un yaptıklarını itiraf ederken Yusuf da hastanede Şahin’den kurtulmanın yollarını arar.

ŞEFKAT TEPE 130.BÖLÜM FRAGMANI

 


YORUMLAR