Küçük Gelin Yeni Bölüm İzle – Küçük Gelin 5. Bölüm Full ve Tek Parça Tıkla İzle (6 Ekim Pazar) Setten kareler

KÜÇÜK GELİN İZLE - Zehra'nın hikayesi yeni bölümü ile Samanyolu ekranında devam etti. Küçük Gelin yeni bölümde Zehra hastanede! Zehra'nın kendi düşmediği, darp edildiği ortaya çıkacak mı?

6 Ekim Pazar

Çarpıcı konusuyla Türkiye'nin acı gerçeğini, gerek oyuncu kadrosu gerek başarılı senaryosuyla seyirciye aktaran dizi, 6 Ekim tarihinde yayınlanan beşinci bölümüyle izleyiciden tam not aldı.

Dizi setindeki aşk evlilikle bitti - FOTO GALERİ

Zaman zaman duygulu sahneleriyle hüzünlendiren, zaman zaman da aksiyon dolu anlarla heyecanı doruklara taşıyan dizi, reyting listelerine Total'de 3. sıradan girdi.

 

Küçük Gelin yeni bölümü kaçırdıysanız veya bu dramatik bölümü yeniden izlemek isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Küçük Gelin yeni bölümü internetten full ve tek parça olarak izleyebilirsiniz.

KÜÇÜK GELİN 5. BÖLÜM FRAGMANI

 

mı? İşte Küçük Gelin yeni bölüm full izleme bağlantısı...

 

 Küçük Gelin Yeni Bölüm İzle – Küçük Gelin 5. Bölüm Full ve Tek Parça Tıkla İzle (6 Ekim2013)
Küçük Gelin dizisinin 5. yeni bölümü 6 Ekim Pazar akşamı Samanyolu TV ekranında yayınlandı. 14 yaşında zeki ve gelecek vadeden bir kız çocuğu iken zengin bir aileye berdel olarak verilen Zehra'nın öyküsünü anlatan Küçük Gelin dizisinin yeni ve çocuk yaşta zorla evlendirilmesini konu alan Küçük Gelin yeni bölümdeKüçük Gelin Zehra hastaneye kaldırılır. Darp edilip edilmediği ortaya çıkacak mıdır? Zehra evden kaçmaya hazırlanıyor ama bunu yapabilecek mi?

KÜÇÜK GELİN HAKKINDA

Modern zamanların Habil-Kabil hikayesinin çarpıcı üslupla ekrana aktarıldığı “Küçük Gelin”, entrikanın-çatışmanın ve sırların ortasında kalmış küçük Zehra’nın dramını anlatıyor.

Henüz 14 yaşında ve öğretmenlik hayalleri kuran Zehra’nın, bir aşiret ağasının konağına “berdel” verilerek adım atması, büyük sırların kapısını aralar. Bu sırların ortasında kalan küçük Zehra, artık ne çocuk olarak kalabilecek, ne de bir genç kız olabilecektir. O artık sadece küçük bir gelindir. Fakat onu kurtaracak olan da bu büyük sırlardır.

Yönetmenliğini Ozan Uzunoğlu’nun yaptığı dizinin senaryosunu ise, İki Dünya Arasında dizisinden tanıdığımız Erkan Çıplak yazıyor. Başrollerinde Gözde Mukavelat, Orhan Şimşek ve Çağla Şimşek’in yer aldığı projenin koordinatörü Murat Keskin… Küçük gelinlerin dramı, her Pazar günü Samanyolu TV’de ekrana geliyor.


YORUMLAR