16 Nisan 2014 Çarşamba
   30.10.2013 00:31:21

Küçük Gelin 9. bölüm Fragman 3 Kasım 2013 - Samanyolu TV İZLE

Küçük Gelin 9. Bölüm Tek Parça Son Bölüm Full HD İzle - Küçük Gelin setine Bursa'dan teşekkür ziyareti-KÜÇÜK GELİN 9. BÖLÜM İZLE

Küçük Gelin 9.Bölüm izle, Küçük Gelin dizisinin 8.bölüm 3 kasım 2013 pazar tarihli yayını. Küçük Gelin 9.Bölüm seyret, küçük gelin 3 kasım , küçük gelin son bölümü canlı izle, küçük gelin yeni bölümü bedava izle, küçük gelin dizisi 9.bölümü tek parça izlesene

Raşit ve Devran, Zehra'yı kandırarak geri getirmeyi başarır. Ancak Zehra'nın kalemi çoktan kırılmıştır. Azad ve Melek ise hapse atılır. Ellerinden, çaresizce beklemekten başka bir şey gelmemektedir. Gülsüm'ün ve Zümrüt'ün tüm yalvarmalarına rağmen Nujin Ana geri adım atmaz. Zehra'ya töre neyse o uygulanacaktır.

Dizi setindeki aşk evlilikle bitti - FOTO GALERİ

Zaman zaman duygulu sahneleriyle hüzünlendiren, zaman zaman da aksiyon dolu anlarla heyecanı doruklara taşıyan dizi, reyting listelerine Total'de 3. sıradan girdi.

 

YASAL UYARI: 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapan Gazete A24'de yayınlanan haber ve videolar, kaynak göstermek veya ilgili sayfaya link vermek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda her türlü yasal haklarımız saklıdır.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!