Küçük Ağa 3.Bölüm tek parça izle, Küçük Ağa 3.Bölüm HD İZLE

Küçük Ağa 3.Bölüm kesintisiz online full indirmeden izle.

Kanal D ekranlarında yeni başlayan Küçük Ağa dizisi 3.bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Küçük Ağa 3.Bölüm izle, Küçük Ağa 3.Bölüm tek parça izle, Küçük Ağa 3.Bölümde neler yaşanacak? Küçük Ağa'da bu hafta izleyenleri ne gibi sürprizler bizleri bekliyor olacak?

Başrollerinde 'Emret Komutanım, O Şimdi Asker, Lise Defteri' gibi unutulmaz dizilerden tanıdığımız Sarp Levendoğlu, 'Kış Masalı ve Yer Gök Aşk' dizilerinden tanıdığımız Birce Akalay, 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisinin 'Küçük Osman'ı' Emir Berke Zincidi ve usta sanatçı Zeki Alasya yer almaktadır. 

DİZİNİN KONUSU

Etrafındaki olumsuzlukları çocuk aklı ile çözmeye çalışan bir çocuğun hikayeleri anlatılıyor.

MEHMET CAN AİLEYİ BİRLEŞTİRME PEŞİNDE

Mehmetcan, peşindeki katillerden Urfa’ya gitmesine rağmen kurtulamamıştır fakat, Mehmet Ağa kimsenin yanına bırakmayacaktır. Mehmetcan, yaramazlıklarıyla Ali ve Sinem’i peşinde koşturmaya devam etmektedir. Okuldakiler de yaramazlıklardan nasiplerini alacaklardır. Anne ve babasını biraraya getirebilmek için elinden geleni yapmaya devam eder.

SARP LEVENDOĞLU KİMDİR?

Sarp Levendoğlu 1982, Ankara doğumlu Türk oyuncu ve yönetmendir. Oyunculuğa altı yaşında başladı. Saint Benoit Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Bilgi Üniversitesi'nde Görsel İletişim Tasarımı okudu ve Kültür Üniversitesi oyunculuk bölümünden mezun oldu.

Yönetmen Mustafa Altıoklar'ın yeğeni olması dolayısıyla ilk oyunculuk çalışmalarını onun projelerinde yapmıştır. Lise Defteri, Çınaraltı, Emret Komutanım, Zeliha'nın gözleri adlı dizilerde ve O Şimdi Asker ile Emret Komutanım Şah Mat adlı sinema filmlerinde rol almıştır. Emret Komutanım ve Gece Gündüz dizilerinde yönetmenlik de yapmıştır.

BİRCE AKALAY KİMDİR?

Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümünde lise eğitimini tamamladı (2003). Aynı yıl girdiği İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümündeki eğitimini tamamlamadı fakat Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

2004 Türkiye Güzelik yarışmasında üçüncü olduktan sonra Avrupa Güzelik yarışması'da Türkiye'yi temsil etti ve yarı finale çıktı. 2004-2007 yılları arasında Star TV ve TV8'de spor spikerliğinin yanı sıra Şampiyonlar Ligi Özel ve 8.Etap gibi programları da hazırlayıp sunmuştur. 2007 yapımı olan Kader ve yine 2007 yapımı Senin Uğruna dizisinde başkarakterleri canlandırmıştır. Aynı zamanda 2008 Asi adlı TV dizisine konuk oyuncu olarak bir süreliğine katılmıştır.Bunların yanı sıra oyuncu 2008'de vizyona giren Son Ders ve 2009 Ekim aynında vizyona giren Nefes filmlerinde rol almıştır.

2009 yılında TRT1'de ekrana gelen Alayına İsyan isimli dizinde de Sevtap rolü ile karşımıza çıkan Birce Akalay 2009'un Eylül ayında Sizi Seviyorum isimli sinema filminde Emre Altuğ ile başrolleri paylaşmıştır. 2009'da atv'nin yeni sezon dizilerinden Kış Masalı nda Zişan rolüyle izlediğimiz Birce Akalay'ın aynı yıl TRT Müzik kanalında başlayan ve TV8'de devam eden programı Sinema Dünyası bir yayın dönemi devam etmiştir.

Şu anda Avşar Film yapımı ve Fox Tv de yayınlanan Yer Gök Aşk adlı dizide Havva karakteriyle Murat Ünalmış ile başrolleri paylaşan Akalay aynı zamanda rol arkadaşı Ünalmış'la 2011 yılının Mayıs ayında dünya evine girmiştir.2012 yılında ise 1,5 yıllık evlilikten sonra boşanmışlardır.

2013 yılında yakında atv ekranlarında Başbakan Adnan Menderes'in hayatını konu alan "Ben Onu Çok Sevdim" dizisinde Türkiyenin Opera Sanatçısı Ayhan Aydan karakterini oynadı. 2013 yılında Trt1 de yayınlanan "Böyle Bitmesin" dizisine konuk oyuncu olarak katıldı. Şimdi Kanal D de yayınlanan "Küçük Ağa" dizinde Sinem karekterini canlandırıyor.


YORUMLAR