KPSS Tercih Sonuçları 2012 ÖSYM (Ortaöğretim Önlisans) TIKLA ÖĞREN!

Kpss önlisan /ortaöğretim sınav sonuçları Nihayet açıklandı. Sınav sonuçların ÖSYM (ölçme seçme ve yerleştirme merkezi)’inden resmi olarak açıklandı. Kpss ortaöğretim/önlisans sınav sonuçları online web adresim

 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS-2012/2) sonuçları açıklandı. 
Ortaokul, lisans ve yüksek lisans düzeyinde KPSS'ye 1 milyon 406 bin adayın tercih 182 memur, boş ve kamu kurum ve kuruluşlarda görev yerleştirme sürecini tamamlamış yok.

YERLEŞTİRME SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN!

Adaylar KPSS-2012/2 yerleştirme sonuçları https://sonuc.osym.gov.tr ​​ÖSYM'nin'' TC kimlik numaraları ve şifreleri'' öğrenirler.

Kamu kurum ve kuruluşları 7 bin 328 personel ve pozisyon için yerleştirme işlemi yapıldı.

Ortaokul, lisans ve yüksek lisans düzeyinde, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS), bu adayların, personel ve http://www.osym.gov.tr ​​kamu kurum ve kuruluşlarının pozisyonları yerleşim sonuçlarını yayınladı.
ÖSYM Başkanı Ali Demir, tercih KPSS sonuçları canlı açıkladı.Sınav demir adayı, kamu atanan yedi bin kişinin içine 400 bin Yaklaşık 1 milyon kayıtları, dedi. Bir televizyon kanalı demir ÖSYM'deki en son gelişmeleri değerlendirir programına katıldı, sabırsızlıkla bekleyen yüz binlerce yerleştirme sonuçlarını açıkladı. KPSS'ye dün tamamlanan tercih 1 milyon 400 bin aday alımı.

Lisans düzeyinde KPSS'ye Temmuz 7-8 Tutulan katılan adayların sonuçlarını açıkladı.Sınavda iki soru iptal edildi. Genel Bilgi testi, Siirt birinci, Bingöl işaret edilmesi ikinci.

2012 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Lisans Sınav değerlendirme süreci tamamlanmıştır ÖSYM tarafından elde edilen bilgilere göre.

'''' Http :/ / sonuc.osym.gov.tr ​​ÖSYM sınav sonuçlarını internet ulaşılabilir.

Aşağıdaki internet Adaylar sınav sonuçlarını TC kimlik numaraları ve şifreleri öğrenir. Test sonucu basılmayacak adaylara gönderilen olmayacaktır.


YORUMLAR