Kıvanç Burak Yetenek Sizsiniz illüzyonist Kıvanç ve Burak - yeni - Acun'un telefonu balığın içinden çıktı!

Yetenek Sizsiniz'de Kıvanç ve Burak rüzgarı esti yaptıkları sihirbazlık gösterisi ile seyirciyi etkiledi. Kıvanç ve Burak ikilisi Yetenek Sizsiniz'de Acun Ilıcalı'nın telefonunu önce kaybetti sonra...

 Jüri üyesi Acun Ilıcalı'nın telefonunu alan Kıvanç ve Burak önce telefonu parçaladı daha sonrasında gösterisine devam etti. Yetenek Sizsiniz jürilerinden Acun Ilıcalı ve Sergen Yalçın, Kıvanç ve Burak'ın gösterisini çok beğendi. Fakat Hülya Avşar Kıvanç ile Burak'ın gösteriyi fazla uzatlığını söyledi. Acun ve Sergen, Hülya Avşar'ın hasta olduğu için gösteriyi beğenmediğini ve gösterinin çok güzel olduğunu söyledi. Burak Şanlı ve Kıvanç Özkönü İllüzyon Gösterileri. Burak ikilisi oldu. Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın'ı şaşkına çeviren Kıvanç - Burak Yetenek Sizsiniz Türkiye'de favorileri arasına girdi.


Edirne'de yapılan Yetenk Sizsiniz 2. tur yarışmalarında seyirciden yüzde 97 oy alan Kıvanç ve Burak, Yetenek Sizsiniz'de en çok oyu alan Atalay Demirci'nin en büyük rakibi olarak göstetiliyor.

 

 

 

 


YORUMLAR