Kazım Gözütok performansı izle, Yetenek Sizsiniz Türkiye 9. bölüm izle, 12 Ekim 2013 Cumartesi

12 Ekim 2013 Cumartesi günü yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin 9. bölümünde Kazım Gözütok izleyici ile buluştu. Yarışmacı daha öcne görülmemiş bir şarkı ve tür ile izleyici karşısına çıktı. Jüri ile yarışm

12 Ekim 2013 Cumartesi günü yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin 9. bölümünde Kazım Gözütok izleyici ile buluştu. Yarışmacı daha öcne görülmemiş bir şarkı ve tür ile izleyici karşısına çıktı. Jüri ile yarışmacının diyalogları ise kelimenin tam anlamıyla komediydi. Yarışmacı her ne kadar uğraştıysa da jüriden evet oyu alamadı. Türkiye'yi ekranlara kilitleyen her alanda birbirinden farklı yeteneklerin peşine düşen yarışma Yetenek Sizsiniz Türkiye 8. bölümü ile bu akşam izle yici ile buluşacak. Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği yarışmada jüri üyeliği de yaparken diğer jüri üyeleri her zamanki gibi Hülya Avşar ve bu sene katılan Eser Yenenler.

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE 12 EKİM 2013 - CANLI İZLE... Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in jüri üyeliğini yaptığı Yetenek Sizisiniz Türkiye yemi bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek. Türkiye'nin yeteneğini arayan programda yarışmacılar jüri üyelerinden en az iki evet alabilmek için tüm hünerlerini ortaya koyacaklar. Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve çiçeği burnunda jüri üyesi Eser Yenenler'in beğensini almak isteyen yarışmacılar kimi zaman seyircileri hayretler içerisinde bırakırken kimi zaman da kahkaha tufanı estiriyor. 

 

Hülya'yı büyüleyen Alman ilizyonist - TIKLA İZLE

Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölüm izle, Yetenek Sizsiniz Türkiye  6 Ekim izle, Yetenek Sizsiniz Türkiye son bölüm tek parça izle, Yetenek Sizsiniz Türkiye 6 ekim canlı yayın izle, Yetenek Sizsiniz Türkiye Star Tv izle, Yetenek Sizsiniz Türkiye Acun Ilıcalı'yı şok eden yarışmacı!

 Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in jüri üyeliğinde Türkiye'nin her yerinden seçilmiş binlerce yarışmacı, yeteneklerini sergileyip, büyük finale kalabilmek için her hafta diğer yarışmacılar ile kıran kırana mücadele ediyor.

Yetenek Sizsiniz 6 Ekim Pazar:

Direk dansıyla Yetenek Sizsiniz'i salladı - TIKLA İZLE

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında eser Yenerler hangi yarışmacıyı dövmek istedi? Eser Yenerler neden yarışmacılara döverim sizi dedi? Yetenek Sizsiniz Türkiye Eser Yenerler ...
Star ekranlarında yayınlana Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında kahkaha dolu anlar yaşandı. Yetenek Sizsiniz yarışmasının jüri üyesi Eser Yenenler, yarışmacıların görünüşlerine takılınca stüdyoda kahkaha tufanı koptu.

Hülya Avşar krize girdi

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının önceki bölümünde dansçıların şovları ve vücutları Hülya Avşar'ı büyüledi.

Yıllardır Türkiye'de O ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz Türkiye ve Survivor programları ile kasıp kavuran Acun Ilıcalı kimdir? Yaptığı yapımlarla Türkiye'de ve Dünyada adından söz ettirmeyi başaran başarılı yapımcı Acun Ilıcalı kimdir? O ses, Yetenek.. diyince akla ilk gelen isim tabiki Acun Ilıcalı oluyor...

 

Acun Ilıcalı.. O şüpe yokki Türkiye'nin en iyi yapımcısı dikkat edin yapımcılarından bile demek içimden gelmiyor. Çünkü o alanının en iyisi evet bunu sanırım kimse inkar edemez. Peki kimdir bu Acun Ilıcalı? Nereli nerden gelmiş? İşte Acun Ilıcalı..


1972 yılında Edirne’de doğdu. Mesleğe Spor muhabirliği yaparak başlayan Türk televizyonların başarılı yapımcısı ve sunucusu.

Acun Ilıcalı’nın Özel Hayatı

Acun Ilıcalı aslen Erzurumludur. Ailesi Erzurum’un Ilıca ilçesindendir. İlk ve ortaokulu doğum yeri olan Edirne’de okudu. Kadıköy Maarif Koleji ve Anadolu Lisesi’ni ve Gazi Üniversitesini bitirdikten sonra İngiliz dil ve edebiyatını kazandı. Fakat okulu bitirmeyip, televizyonculuğu tercih etti. 19 yaşındaki ilk evliliğinden Banu 2. evliliğinden ise Leyla ve Yasemin adlarında 3 kız çocuğu sahibidir. 19 yaşındayken anne ve babasını trafik kazası sonucu kaybetti. Kendisi de ciddi bir motosiklet kazası yaptı. Kendi ağır yaralı olarak kurtulurken arkadaşı hayatını kaybetti.

 

 

Sevinç Gürmen kimdir - FOTO GALERİ

Hilmi Cem'i nereden tanıyoruz - FOTO GALERİ

 

'Benzersiz' adamı görenler şok oluyor - FOTO GALERİ

GECEYE DAMGA VURAN ŞOV
İlginç hikayesi ve ilginç yeteneği ile muhteşem bir şova imza izan Gürsel Yalçın, gecenin en çok beğenilen göstericilerinden biri oldu.

 Yetenek Sizsiniz, Yetenek Sizsiniz Türkiye, Yetenek Sizsiniz izle, Acun Ilıcalı, Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmacısı, Eser Yenerler, star, eser, hangi, neden, kahkaha, Türkiye, YETENEK, eser yenenler, Eser Yenerler, yetenek sizsiniz türkiye, Yetenek Sizsiniz Türkiye eser yenerler,


YORUMLAR