Kaynana Gelin Sedaya Gelin - SEDA SAYAN İZLE

Kaynana Gelin Seda’ya Gelin Programı Resimleri, Kaynana Gelin Seda’ya Gelin Programı Saat Kaçta Başlayacak, Kaynana Gelin Seda’ya Gelin Programı Saat Kaçta Oynuyor, Kaynana Gelin Seda’ya Gelin Programı Şarkısı.

Kaynana Gelin Seda’ya Gelin, Kaynana Gelin Seda’ya Gelin Programı Hangi Gün Oynuyor?, Kaynana Gelin Seda’ya Gelin Programı İlk Fragmanı İzle, Kaynana Gelin Seda’ya Gelin Programı İzle, Kaynana Gelin Seda’ya Gelin Programı Jenerik Müziği, Kaynana Gelin Seda’ya Gelin Programı Kaç Bölüm Yayınlandı?, Kaynana Gelin Seda’ya Gelin Programı Ne Zaman Başlayacak, Kaynana Gelin Seda’ya Gelin Programı Oyuncuları, Kaynana Gelin Seda’ya Gelin Programı Resimleri, Kaynana Gelin Seda’ya Gelin Programı Saat Kaçta Başlayacak, Kaynana Gelin Seda’ya Gelin Programı Saat Kaçta Oynuyor, Kaynana Gelin Seda’ya Gelin Programı Şarkısı, Kaynana Gelin Seda’ya Gelin Programı Tekrarı Hangi Gün, Kaynana Gelin Seda’ya Gelin Programı Videosu ve Fragmanı, Seda Sayan”

Ekranların sevilen yüzü Seda Sayan ' Kaynana Gelin Seda'ya Gelin' programıyla ekranlara tekrar döndü... Seda Sayan'ın yeni programını izlemek için tıklayınız.

Kanal D’nin sunuculuğunu Seda Sayan’ın yaptığı yeni programı “Kaynana Gelin Seda’ya Gelin”in bu bölümünde, hem çok gergin hem de çok heyecanlı anlar yaşanacak.

Bu bölümde; "Aynı evde yaşasaydık oğlumun ezilmesine dayanamazdım” diyen anne, oğlunu kılıbık olmakla suçlarken, gelini de kaynanasını bencil ve takıntılı olmakla suçladı. Mücadelenin oynanan oyunlara da yansıyacağı bu bölümde, “Eller Yukarı” adlı oyunla hem güçlerini inatlarını yarıştıran gelin ve kaynanalar, dayanıklıklarıyla izleyen herkesi çok şaşırtacak.

Gelinler ve kaynanaların kozlarını paylaştığı, damatların anneleri ve eşleri arasında kalıp ter döktükleri “Kaynana Gelin Seda’ya Gelin” programı hafta içi her gün saat 12.15’te Kanal D’de.

SEDA SAYAN 02 OCAK 2014 İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SEDA SAYAN CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ - 02 OCAK 2014

SEDA SAYAN'A REKOR ÜCRET!

Bugüne kadar yaptığı sabah kuşağı programlarıyla reytinglerde üst sırada yer alan ve kadınların vazgeçilmezi olan Seda Sayan, yeni bir yarışma formatıyla kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

GELİN VE KAYNANA YARIŞTIRACAK

Yıllarca ‘MediaCat’ ve ‘IPsos KMG’ işbirliğiyle gerçekleştirilen anketlerde ‘En güvenilir ünlü’ unvanına sahip olan Sayan. Bu kez ekranda gelin ve kaynanaları yarıştıracak. Öğlen kuşağında ekrana gelecek yarışma aralık ayının ortalarında seyirciyle buluşacak. Ünlü isimlerin, şarkıların, türkülerin olmayacağı programın yönetmenliğini ise Seda Sayan’ın yıllardır birlikte çalıştığı, “Dostum” dediği Ayşe Ersayın yapacak.

REKOR ÜCRETLE DÖNÜYOR

Format üzerinde son çalışmaların sürdüğü programın ismi ise henüz belli değil. Sayan’ın program için çok heyecanlı olduğu, ekibiyle çok sıkı bir şekilde çalıştığı ve dekordan çalışanlara kadar her detayla yakından ilgilendiği söyleniyor. Sekiz yıl program yaptığı Kanal D’den ayrıldığı dönem ayda 500 bin lira aldığı konuşulan Sayan’ın 600 bin lira ücretle, sözleşmeye imza atarak eski yuvasına döndüğü konuşuluyor.

 

Oğulcan ve Aslışah beraber- FOTO GALERİ

 

Seda Sayan'dan şaşırtan pozlar- FOTO GALERİ

Hafta içi her gün ve saat 12.15’te ekrana gelecek olan “Kaynana Gelin Seda’ya Gelin” canlı olarak yayınlanıyor…

 

“Kaynana Gelin Seda’ya Gelin” de neler olacak? “Kaynana Gelin Seda’ya Gelin”, gelinlerin kaynanalarıyla yarışacakları, yarıştıkça da damatları zora sokacakları, ödüllerle dolu eğlenceli bir yarışma programı.

 

“Kaynana Gelin, Seda’ya Gelin” de; rekabet kadar, yarışmayı ve eğlenmeyi seven her gelin-damat-kaynanaya yer var. Seda Sayan’ın dillere destan ödül yağmurundan nasibini alacak olan gelin ve kaynanalar, ev işlerinde maharetlerini gösterirken, kahkahalarla izlenecek, birçok hareketli oyunu da birbirine karşı oynayacaklar.

 

 

 

Canlı orkestrası, Türk gelenek ve alışkanlıklarından oluşan heyecan dolu oyunları, eğlencesi, kahkahası ve bitmez gelin – kaynana çekişmesiyle “Kaynana Gelin Seda’ya Gelin”, izleyicilerin yeni ekran gözdesi olmaya aday.


YORUMLAR