Kayıp Şehir 20. Yeni Bölüm Fragmanı - Kadir ve Aysel başbaşa buluşuyorlar / 4 Şubat Pazartesi İZLE

Oyuncular : Gökçe Bahadır, Nik Xhelilaj, İlker Kaleli, Nazan Kesal, Uğur Polat, Cansu Tosun, Elifcan Ongurlar, Tugay Mercan, Taner Ölmez, Şebnem Hassanisoughi, İhsan Berk Aydın

         Kayıp Şehir Karadeniz’de yaşanan bir toprak kayması sonucu, İstanbul’a taşınmak zorunda kalan bir ailenin hikayesini anlatıyor.  Türkiye’nin son 10 yılda değişimini anlatacak olan Kayıp Şehir dışında bir de romantik komedi projesi olan Giritlioğlu, önümüzdeki dönemlerde de Mithat Cemal Kuntay’ın 1938 yılında yayımlanan tarihi romanı Üç İstanbul’u televizyona uyarlamayı düşünüyor.Kanal D yönetiminin son olarak bir kez daha yayın gününü değiştirdiği ve pazartesi 21.30'da ekrana getirme kararı aldığı kayıp şehir'in yönetmeni Cevdet Mercan, projeden ayrılma kararı aldı.

Dizi sektörünün başarılı yönetmenlerinden biri olan Mercan'ın, kanal yönetiminin diziye yaklaşımından rahatsız olduğu ve diziyi bırakma kararı aldığı iddia edildi.

Mercan'ın ayrılığının set ekibinin ve oyuncuların da moralini bozduğu söyleniyor. Mercan, yarın (perşembe) günü kayıp şehir'e veda edecek.

 GÖKÇE BAHADIR NEFES KESTİ - FOTO GALERİ

BÜLENT POLAT KAVGA ETTİ - FOTO GALERİ

DİZİLERİN İTHAL YILDIZLARI - FOTO GALERİ


YORUMLAR