Kayıp dizisi neden yayınlanmadı? Yeni bölüm ne zaman?

Kanal D'nin iddialı dizisi Kayıp'ın yeni bölümü bu akşam yayınlanmadı.

 Başrollerinde Mete Horozoğlu, Aslı Enver, İlker Kalel, Kaan Taşaner ve Dolunay Soysert’in oynadığı Kayıp’ın yeni bölümü bu akşam ekranlara gelmedi..

Kanal D son dakika değişikliğiyle Kayıp’ın yeni bölümünü yayın akışından çıkardı.

Dizinin yerine Galip Derviş’in tekrar bölümü yayınlandı.

Kayıp, Star’da yayınlanan kritik Estonya-Türkiye maçından dolayı ekrana gelmedi.

Kayıp’ın yeni bölümü 18 Ekim Cuma akşamı yayınlanacak.

Kayıp canlı izle Kanal D. 22.15'te 5. yeni bölüm... Kanal D ekranlarının çiçeği burnunda dizisi Kayıp bu akşam 5. yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Mete Horozoğlu'nun yepyeni dizisini polisiye dizisi severler özellikle çok beğendi. Kayıp canlı izle Kanal D. Donmadan HD Kayıp dizisi 5. yeni bölüm fragmanını Kanal D'den izleyebilirsiniz. Bu akşam Kanal D ekranlarında sizlerle buluşacak olan Kayıp dizisinde neler olacağı merakla bekleniyor.

Cuma akşamları TV gündeminde bir hayli yoğun zira, cuma akşamlarının ertesi tatil. Bu akşam da Medcezir'den Sana Bir Sır Vereceğim'e, Kayıp'tan bambaşka dizilere geniş bir yelpaze var. Kayıp canlı izle Kanal D'de 22.15'te başlayacak olan Kayıp dizisinde, zengin bir ailenin küçük çocğunun bir olaya şahit olmasından dolayı rehin alınması olayı işleniyor. Kendi yeğenini karısını öldürdüğünü bildiği için rehin tutan adamın garip hayat hikayesinin anlatıldığı Kayıp dizisi canlı izle Kanal D.

Ekranların sevilen yeni dizisi Kayıp'ın yeni bölümü bu akşam ekranlara gelecek Kayıp 5. bölümde neler yaşanacak. İşte Kayıp 5. bölümün fragmanı... Kanal D'nin yeni dizisi Kayıp için yeni bölüm günü geldi. Kayıp dizisi 5. bölümde parmağı kersilen Kerem'in hayatı tehlikededir. Falko'dan gelen görüntüler, Şarman Ailesi'nin kalan son umutlarını da tüketir. Parmağı gerçekten de kesilen Kerem'in kanaması bir türlü durdurulamamaktadır. Bir an önce müdahale edilmez ise Kerem kan kaybından ölecektir.

Falko bu durumu önemsemeyince, Hasan duruma el atar. Hapishaneden arkadaşı olan bir hekime Kerem'i götürürler. Ne Kemal, ne de Özlem, Mehmet'e ulaşamazlar. Defne'nin katili, kimliğinin açığa çıkmaması için bir hamle de bulunarak Mehmet'i etkisiz hale getirmiştir. Bu nedenle de son gelişmelerden Mehmet'in hiç haberi yoktur. Polislerin olaya karışması ise Leyla'nın sinirlerini iyice bozar ve Mehmet'i suçlar. Onun bir daha eve gelmemesini ve onlardan uzak durmasını ister.


YORUMLAR