Kayıp 9.son bölüm 18 Kasım 2013 Kanal D, Kayıp 9.Bölüm Leyla, Kerem’i bulabilecek mi?

Kayıp 9. bölüm izle, Kayıp son bölüm izle 18 Kasım 2013 Pazartesi.

Kanal D'nin yeni dizisi olan Kayıp izleyenlere polisiye bir dram hikayesi sunuyor. Yakışıklı oyuncu Mete Horozoğlu'nun başrolünde yer aldığı dizi kayıp olan oğullarını amansızca arayan bir ailenin hikayesi anlatılıyor. 

Kayıp Oyuncuları
Mete Horozoğlu -> Mehmet Kantarcı, Aslı Enver -> Özlem Albayrak, İlker Kaleli -> Faik Şaşmaz, Kaan Taşaner -> Kemal Özdemir, Dolunay Soysert -> Leyla Şarman Özdemir, Kürşat Alnıaçık -> Murat Şarman, Erhan Can Kartal -> Kerem Özdemir, Zeynep Altıner -> Yasemin Özdemir.

Kanald ekranlarının vazgeçilmezleri arasına giren yeni dizi Kayıp bu hafta 9.Bölüm ile sevenleri karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 13 Eylül 2013 tarihinde yayın hayatına başlayan polisiye dizisi Kayıp başladığı ilk günden itibaren hayran kitlesini arttırmayı başardı. Başrollerini Mete Horozoğlu ve Aslı Enver'in paylaştığı dizi her hafta olduğu gibi bu hafta da pazartesi günü yayınlanmaya devam ediyor. Kayıp dizisi bu akşam saat 20:00'da Kanald ekranlarında yayınlanacaktır.

Kayıp,Kayıp izle,Kayıp fragman,Kayıp fragman izle,Kayıp 9.Bölüm izle,Kayıp 9.Bölüm hd izle,Kayıp 9.Bölüm full hd izle,Kayıp 9.Bölüm online izle,Kayıp 9.Bölüm tek parça izle,Kayıp 9.Bölüm indirmeden izle,Kayıp 9.Bölüm full izle,Kayıp seyret,Kayıp 9.Bölüm seyret,Kayıp 9.Bölüm full seyret,Kayıp 9.Bölüm hd seyret,Kayıp 9.Bölüm indirmeden seyret,Kayıp 9.Bölüm online seyret,Kayıp 9.Bölüm donmadan seyret. İşte Kayıp dizisinin 9.Bölümünde yaşanacaklar. Kayıp dizisi Kanald canlı izle.

Kayıp 9.Bölüm özet

Kayıp'ta bu hafta heyecan dorukta. Leyla Kerem'i bulabilecek mi? Hasan'ın evini izleyen Mehmet eve giren kişiyi gördükçe oldukça şaşırır. Eve giren kişi Feridun'dur ve bu durum Mehmet'i bir hayli şaşırtır. Tam Feridun ile Hasan konuşurken bir anda görüntü gider. Özlem'in cd yi izlediğini gören Kemal korkmaya başlamıştır. Cd den kimseye bahsetmemesi için Özlem'den söz ister. Hapishanede saldırıya uğrayan Mahir ise Mehmet’ten yardım ister. Mehmet ile Murat, karısının cinayeti için tekrar karşı karşıya gelirler. Leyla ise tek başına rüyasında gördüğü evi bulmak için yola çıkar.

İşte Kayıp 9.Bölüm fragman


YORUMLAR