19 Nisan 2014 Cumartesi
   26.10.2013 16:54:32

Kayıp 6. Bölüm izle - HD Dizi Izle, Dizi izle, Bölüm Tek Parça izle

Kayıp 6.Bölüm izle, canli dizi Kayıp izle, online izle, indirmeden izle, tam ekran izle, full hd izle, tek parça izle, tek part seyret, son bölüm izle.

 Kayıp 6. Bölüm Fragmanı, Kayıp 6. bölüm fragmanı izle, Kayıp 6. bölüm fragmanı full izle, Kayıp 6. bölüm fragmanı seyret, Kayıp son bölüm fragmanı izle, Kanal D dizi izle, Kayıp 6. bölüm izle, Kayıp fragmanı izle, Kayıp son bölüm izle, Kayıp yeni bölüm fragmanı izle...

 Mehmet, Kerem'i kurtarabilecek mi?

Murat ve onu takip eden Mehmet, Kerem’e ulaşıyor. Acaba, Mehmet, Kerem’i kurtarabilecek mi?

Kayıp 6. Bölüm fragmanı izle. Kayıp 6. Bölüm bütün fragmanı seyret. Kayıp fragmanı izle. Kayıp 6. Bölüm bütün fragmanı izle, Kanal D dizi izle... Kayıp 6. Bölüm fragmanı izle, Kayıp 6. Bölüm fragmanı izle, fenomen dizi Kayıp 6. Bölümü ile Kanal D dizi izle... Kayıp 6. Bölümü 25 Ekim Cuma Kanal D ekranlarında sizlerle buluşuyor. Kayıp Dizisi 6. Bölüm tüm Fragmanlar İzle (1,2 ve 3. Fragman) – Kayıp Dizisi Yeni Bölüm 25 Ekim Cuma Kanal D'de Kayıp dizisi Kurban Bayramının son gününde yeni bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Kayıp dizisi 6. Yeni bölümde Mehmet, Kerem'i kurtarabilecek mi? İşte Kayıp dizisi 6. Bölüm özeti ve yeni bölümün tüm fragmanları…

Falko’nun talimatları ile oğlu ya da Bilal arasında seçim yapmak zorunda bırakılan Kemal tetiği çeker ancak, sonrasında yaşananlar herkes için beklenmediktir. Kerem’in başına konulan ödül, Nuri’nin iştahını kabartır. Tekrar Hasan’ı arar ve Kerem’e yeniden ulaşmaya çalışır. Ancak Falko ve adamları yer değiştirmiş ve güvenlik önlemleri artırılmıştır. Çocuğun bir daha dışarı çıkması şöyle dursun, yanına yaklaşmak bile imkansızdır.

Leyla ise hala polise gittiği için Kemal’e kızgındır. Saatler geçip Kemal’in eve gelmemesi herkesi endişelendirir. Kimse Kemal’in nerede olduğunu bilmezken, Bilal’e de ulaşılamamaktadır.

Nuri, Hasan’ı Kerem’in hayati tehlikeyi atlatamadığına inandırır. Üstelik Kerem’in dikilen parmağı kanamaktadır.

Özlem, Mehmet’i gelişmelerden haberdar etmek için arar. Ancak yeni bir ipucu peşinde olan Mehmet, telefonu onun suratına kapatmak zorunda kalır.

Nuri, Murat’la buluşur, parayı getirdiği zaman her şeyi anlatmak üzere sözleşirler.

Kemal eve geldiğinde perişan bir haldedir. Leyla, onun nerede olduğunu sorar ve sadakatsizlikle suçlar. Kime gideceğini ne yapacağını bilmeyen Kemal, babasından yardım ister.

Falko ve Bekir döndüklerinde ise büyük bir sürprizle karşı karşıya kalırlar. Hasan baygın, Fahri sızmış, Kerem ise ortada yoktur.

Nuri yanında Kerem ile, Murat’la buluşmaya gider. Murat, parayı teslim eder etmez Kerem’i karşısında görünce ne yapacağını şaşırır, Kerem de öyle.

Kerem bu gece evinde mi uyuyacaktır gerçekten?
Yoksa Falko ve adamları hatalarını kanla mı temizleyeceklerdir?
Murat’ı takip eden Mehmet, Kerem’i bu kez kurtarabilecek midir?
Mehmet’i bekleyen büyük tehlike nedir?

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!