Kayıp 5.Bölüm izle, Kayıp 5.Bölüm tek parça izle, Kayıp 5.Bölüm full izle

Kayıp 5.Bölüm hd izle, Kayıp 5.Bölüm full izle, Kayıp 5.Bölüm online izle.

Kayıp canlı izle Kanal D. Bu akşam 22.15'te 4. yeni bölüm... Kanal D ekranlarının çiçeği burnunda dizisi Kayıp bu akşam 4. yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Mete Horozoğlu'nun yepyeni dizisini polisiye dizisi severler özellikle çok beğendi. Kayıp canlı izle Kanal D. Donmadan HD Kayıp dizisi 4. yeni bölüm fragmanını Kanal D'den izleyebilirsiniz. Bu akşam Kanal D ekranlarında sizlerle buluşacak olan Kayıp dizisinde neler olacağı merakla bekleniyor.

Cuma akşamları TV gündeminde bir hayli yoğun zira, cuma akşamlarının ertesi tatil. Bu akşam da Medcezir'den Sana Bir Sır Vereceğim'e, Kayıp'tan bambaşka dizilere geniş bir yelpaze var. Kayıp canlı izle Kanal D. Bu akşam 22.15'te başlayacak olan Kayıp dizisinde, zengin bir ailenin küçük çocğunun bir olaya şahit olmasından dolayı rehin alınması olayı işleniyor. Kendi yeğenini karısını öldürdüğünü bildiği için rehin tutan adamın garip hayat hikayesinin anlatıldığı Kayıp dizisi canlı izle Kanal D.

Ekranların sevilen yeni dizisi Kayıp'ın yeni bölümü bu akşam ekranlara gelecek Kayıp 4. bölümde neler yaşanacak. İşte Kayıp 4. bölümün fragmanı... Kanal D'nin yeni dizisi Kayıp için yeni bölüm günü geldi. Kayıp dizisi 4. bölümde parmağı kersilen Kerem'in hayatı tehlikededir. Falko'dan gelen görüntüler, Şarman Ailesi'nin kalan son umutlarını da tüketir. Parmağı gerçekten de kesilen Kerem'in kanaması bir türlü durdurulamamaktadır. Bir an önce müdahale edilmez ise Kerem kan kaybından ölecektir.

Falko bu durumu önemsemeyince, Hasan duruma el atar. Hapishaneden arkadaşı olan bir hekime Kerem'i götürürler. Ne Kemal, ne de Özlem, Mehmet'e ulaşamazlar. Defne'nin katili, kimliğinin açığa çıkmaması için bir hamle de bulunarak Mehmet'i etkisiz hale getirmiştir. Bu nedenle de son gelişmelerden Mehmet'in hiç haberi yoktur. Polislerin olaya karışması ise Leyla'nın sinirlerini iyice bozar ve Mehmet'i suçlar. Onun bir daha eve gelmemesini ve onlardan uzak durmasını ister.

Kayıp 3. Bölüm özet...

Şarman’ın cesedini bulan Mehmet şaşkındır. Her sorunun cevabını onu başka ve daha zor sorulara götürmektedir. Kim, neden genç kadını öldürmüştür? Bu olayın Kerem’in kaçırılması ile bir bağlantısı var mıdır? Mehmet, bu cevapların peşine düşer. Ancak işi bu kez daha zordur. Çünkü bu kez işin içinde polis de vardır. Eski tanıdıkları sayesinde bir takım cevaplara ulaşan Mehmet, polislerden bir adım öndedir. Karısının ölüm haberini alan Murat Şarman yıkılır. Bu olay acılı aile için ikinci bir şoktur.

Polis, Defne Şarman’ın ölümü ile ilgili şüpheliye ulaşır. Gözaltına alınan kişi ile Mehmet de görüşmek ister. Bu arada Kerem’e ait olduğu düşünülen parmakla ilgili DNA raporu çıkar. Defne’nin ölüm haberini öğrendikten sonra davranışları iyice garipleşen Kadir’i, Elmas zorla Mehmet ile konuşmaya ikna eder. Kadir, Kerem ile yengesinin yazlığına gittiklerini ve o gün yaşadıklarını anlatır. Ancak çok önemli bir detayı son anda söylemekten vazgeçer. Güvenlik kayıtlarındaki görüntülerden şüphelenen Mehmet, cinayeti aydınlatacak başka bir ipucunun peşine düşer.

Defne Şarman’ın ölümü büyük etki yaratırken, cenazesinde birçok gazeteci de vardır. Bir gazetecinin Kerem’i ve kaçırılması ile ilgi sorduğu bir soru ortalığın feci karışmasına neden olur. Kemal, bu bilgi için Mehmet’i suçlar. Uzun süredir sessizliğini koruyan Falko’dan ise aileye yeni bir mesaj vardır. Defne’nin katiline çok yaklaşan Mehmet ise yeni bir tuzağın kurbanı olur.


YORUMLAR