Kayıp 3. bölüm izle, Kayıp dizisi son bölüm izle, ATV izle, dizinin fanatikleri bu bölümde ekranlara kilitlenecek!

Mehmet’in soluğunu ensesinde hisseden Falko tedirgin oluyor!Kayıp ilk bölümden milyonları ekran başına kilitledi ve birinci oldu & Kamera Arkası Fotoğrafları.

ATV'de  3 yıl kadar önce "kızım nerede" adında dizi film yayınlanmış ve ece uslu ile burak hakkı oynamıştı.Kayıp da adeta onun birebir kopyası olmasada benzerliği ile dikkat çekiyor. kızım nerede dizisi 4-5 bölümden sonra sarpa sarınca yayından kaldırılmıştı.

Kanal D ekranlarında yeni start alan dizi de bu hafta 2. bölüm sizlerle oldu. Kayıp 2. bölümü ile 20 Eylül 2013 cuma akşamı Kanal D kanalında kaldığı yerden yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Kayıp adlı dizinin başrollerinde ise Mete Horozoğlu (Mehmet Kantarcı), Aslı Enver (Özlem Albayrak), İlker Kaleli (Falko: Faik Şaşmaz), Kaan Taşaner (Kemal Özdemir), Dolunay Soysert (Leyla Şarman Özdemir)oynamaktadırlar.

Kemal ve eşi Leyla’nın, çocukları Kerem ve Yasemin’le birlikte herkesi kıskandıracak bir hayatları vardır. Büyük bir aile şirketi, güzel bir ev, dışarıdan her şeye sahip, kusursuz bir aile gibi görünürler. Ancak bu muhteşem aile tablosu bir gecede yerle bir olur.

DİZİNİN 2.BÖLÜMÜ

Kemal ve eşi Leyla’nın, çocukları Kerem ve Yasemin’le birlikte herkesi kıskandıracak bir hayatları vardır. Büyük bir aile şirketi, güzel bir ev, dışarıdan her şeye sahip, kusursuz bir aile gibi görünürler. Ancak bu muhteşem aile tablosu bir gecede yerle bir olur.  Kayıp 2. Bölüm fragmanı izle tıkla dizi izle Kayıp 2. Bölüm fragmanı izle, Kayıp 2 bölüm fragmanı izle, Kayıp 2 fragmanı izle, fenomen dizi Kayıp 2. Bölüm fragmanı seyret, KANAL D dizi izle. Kayıp 2. bölümü ile 20 Eylül 2013 Cuma akşamı Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kayıp 2. Bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. 

Mete Horozoğlu ve Aslı Enver'in başrollerini paylaştığı Kayıp dizisi bu akşam ikinci bölümüyle izleyenleriyle buluşacak. Kayıp dizisinin 2.bölümünü izlemek için tıklayınız.

Kayıp 2.Bölüm izle -  Aldığı talimat üzerine içi giderek de olsa paraları yakan Fahri, onu izlemekte olan Mehmet tarafından hazırlıksız yakalanır. Mehmet, Leyla’yı arayarak Kerem’in yerini bulduğunu ve en kısa zamanda onu getireceğini söyler. Bu haber Leyla ve aile için büyük ümit kaynağı olur. Kafasına dayanan namlu eşliğinde Mehmet’i Kerem’i sakladıkları depoya götüren Fahri ecel terleri döker. Depoya geldiklerinde ise karşılaştıkları manzara hem Mehmet hem de Fahri için büyük sürpriz olur. Falko tarafından tuzağa düşürülen Mehmet ölümle burun burunadır.

Kanal D'nin başrollerini; Mete Horozoğlu, Aslı Enver, Kaan Taşaner, İlker Kaleli ve Dolunay Soysert 'in paylaştıkları, ilk bölümü geçtiğimiz hafta ekrana gelen ve milyonları ekran başına kilitleyen yeni dizisi bu akşam saat 20:00'da Kanal D'de yayınlanacak. Diziyi eş zamanlı olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

Hikayenin odağında Karadenizli Toptaş Ailesi var

Ve bütün bunların odak noktasında da, mahalleye yeni gelen Toptaş Ailesi yer alıyor.

Toptaşlar birbirine bağlı ve güçlü, tipik bir Karadeniz ailesidir. Bu ailenin ilk acı kaybı Meryem’in eşini, çocukların ise sevgili babalarını kaybetmesiyle başlar. Meryem ansızın 5’i erkek, biri kız 6 çocuğuyla dul kalır. Üstelik 80 yaşına merdiven dayamış kayınpederi de onlarla birlikte yaşamaktadır. 6 kardeşten en büyükleri İsmail 25, deli dolu bir çocuk olan İrfan 23, sorumluluk sahibi Kadir 22, tek kız çocuğu olan Seher 18, okumayı hiç sevmeyen Sadık 16 ve en küçükleri Hakan ise 8 yaşındadır.

Üst üste yaşanan felaketler ve beklenmedik olaylar Toptaş Ailesi’ni yavaş yavaş zorunlu göçe doğru iter. Apar topar İstanbul’a gelen aile, hepsinden önce bu büyük şehre gelmiş olan büyük oğul İsmail’in evine sığınılar.
Kayıp Şehir, Toptaş Ailesi’nin hayatta kalma mücadelelerini anlatırken aynı zamanda İstanbul’un arka sokaklarında hayata tutunamamış insanların yaşadıkları dramı da ekrana getiriyor.

 

Yapım : D Yapım
Yapımcı : E. Ayşe Durmaz
Uygulayıcı Yapımcı : Ayşıl Tay
Yönetmen : Zeynep Günay Tan
Senaryo : Elif Usman
Sanat Yönetmeni : Murat Güney
Görüntü Yönetmeni : Sedat Yücel
Müzik : Gökhan Kırdar
Oyuncular: Mete Horozoğlu(Mehmet Kantarcı),Aslı Enver(Özlem Albayrak),İlker Kaleli(Falko: Faik Şaşmaz),Kaan Taşaner(Kemal Özdemir),Dolunay Soysert(Leyla Şarman Özdemir),Kürşat Alnıaçık(Murat Şarman),Menderes Samancılar(Hasan Deliorman), Yunus Emre Terzioğlu (Fahri Şaşmaz),Ferit Kaya(Bekir Çimen),Erhan Can Kartal(Kerem Özdemir),Eşref Seyitoğlu(Bilal Toklu),Yıldıray Şahinler(Metin Sönmez),Berk Erçer(Mahir Eray),Zeynep Kankonde(Elmas Toklu),Zeynep Altıner(Yasemin Özdemir), Banu Fotocan(Gülriz Kurtuluş),Nalan Yavuz(Cemile Kantarcı),Gizem Akman(İnci kantarcı)

 


YORUMLAR