Kayıp 16. bölüm fragmanı izle 30 Aralık 2013 kanal d canlı izle

Kayıp 16. Bölüm Fragmanı izle video Kayıp son bölüm izle Kayıp yeni bölüm fragmanı 30 aralık 2013 Kayıp final bölümü izle Kayıp final ne zaman Kayıp bitiyor mu Kayıp 16.bölüm fragmanı

  Kanal d ekranlarında yayınlanan Kayıp dizisi bir muhteşem bölümle yine izleyici karşısında Kayıp final mı yapacak Kayıp 16.bölüm final mı gibi sorular geliyor. Kayıp hakkında detaylı bir bilgi alındıktan hemen sonra sizlerle paylaşılacaktır.

Kayıp 16.bölüm fragmanı
Annesi ile kızkardeşi arasında seçime zorlanan Mehmet, Falko’yu yakalıyor. 
Annesi ile kız kardeşi arasında seçime zorlanan Mehmet perişandır. Aklında tek bir şey vardır; o da bunun hesabını Falko’ya sormak.

Mehmet’ten haber alamayan Özlem panik içindedir. Beklendiği haber gelir fakat, hiç de iç açıcı değildir.

Bekir’in yakalanması olayların seyirini değiştirir. Falko’nun peşine düşen Mehmet, Bekir’i kullanarak ona tuzak Kurar.

KAYIP 16. BÖLÜM FRAGMANI

Kerem’in günlüğünü okuyan Leyla, Kemal’in onu aldattığını öğrenmiştir. Leyla kadının kim olduğunu öğrenmek için harekete geçer. Kemal’e ise hiç beklemediği bir anda Falko’dan telefon gelir. Kerem’i bırakma karşılığında 100 milyon dolar ister. Bu beklenmedik gelişme karşısında Leyla hemen abisi ile paranın hazırlanması için görüşmeye gider. Ancak Murat’ın söyledikleri Leyla’yı dehşete düşürür.

 Kayıp 16. Bölüm izle. Kayıp 16. Bölüm full izle. Kayıp 16. Bölüm seyret. Kayıp son bölüm izle tıkla dizi izle... Kayıp 16. Bölüm izle, Kayıp tek parça izle, Kayıp son bölüm izle, fenomen dizi Kayıp yeni bölümü ile tıkla dizi izle Kanal D dizi izle...

Kayıp 16. Bölüm izle 30 Aralık Pazartesi dizisi Kayıp yeni bölümü yayınlandı.

Kayıp Son Bölüm her pazartesi saat 20:00'da sizlerle buluşuyor.

Peki Kayıp dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler yaşandı? Diziye ait bölüm özetini ve fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz.

 Kayıp İzle Kayıp 16. Bölüm Fragmanı İzle Kayıp Son Bölüm Fragmanı İzle (30 Aralık Pazartesi) Kanal D Dizi İzle

30 Aralık 2013

Kayıp 16.Bölüm fragmanı hd izle, Kayıp 16.Bölüm fragmanı tek parça izle.

Kayıp 16. Bölüm Fragmanı 30 Aralık Pazartesi

Kayıp, Kayıp hd, Kayıp tek parça, Kayıp full hd, Kayıp full tek parça, Kayıp fragman, Kayıp full, Kayıp full hd, Kayıp tek parça, Kayıp 16.Bölüm, Kayıp 16.Bölüm hd, Kayıp 16.Bölüm tek parça, Kayıp 16.Bölüm full, Kayıp 16.Bölüm full tek parça, Kayıp 16.Bölüm Kanal D canlı, Kayıp 16.Bölüm indirmeden.


YORUMLAR