KAYIP 14. SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE! KANAL D

Kanal D kayıp son bölüm fragmanı izle, kayıp arşiv bölümleri izle, kayıp 14. yeni bölüm fragmanı izle... kayıp tek parça full izle, kayıp kanal d izle, kayıp 14. bölüm izle, kayıp hd izle..

   Kanal D'nin yeni yayınlarından biri olan Kayıp dizisi bu akşamda heyecanlı bir bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Başrollerinde Mete Horozoğlu ve Aslı Enver'in yer aldığı dizide İlker Kaleli, Kaan Taşaner, Dolunay Soysert gibi ünlü isimlerde yer alıyor. Başlarına gelen bir felaketin ardından Şarman Ailesi'nde tüm taşlar yerinden oynayacağı dizinin yönetmenliğini ise Zeynep Günay Tan yapıyor. Kayıp dizisi bu akşam saat 20:00'da Kanal D ekranlarında yer alacak.

Kayıp 14. Bölüm Fragmanı 23 Aralık Pazartesi


Kanal D ekranlarında yayınlanan Kayıp dizisinin 14. bölümünde final yapacağı açıklanmıştı. İzleyicilerden gelen yoğun baskı sonucu Kanal D yönetimi diziyi bitirmeme kararı aldı.

Mete Horozoğlu, Aslı Enver, Kaan Taşaner, İlker Kaleli ve Dolunay Soysert'in başrollerinde oynadığı Kayıp dizisi önümüzdeki yılda ekranlarda olacak.

Kayıp, Kayıp hd, Kayıp tek parça, Kayıp full hd, Kayıp full tek parça, Kayıp fragman, Kayıp full, Kayıp full hd, Kayıp tek parça, Kayıp 14.Bölüm, Kayıp 14.Bölüm hd, Kayıp 14.Bölüm tek parça, Kayıp 14.Bölüm full, Kayıp 14.Bölüm full tek parça, Kayıp 14.Bölüm Kanal D canlı, Kayıp 14.Bölüm indirmeden.

Merakla beklenen Kayıp dizisinin 14.bölümünde neler yaşanacak? Falko, Mehmet'i köşeye sıkıştırıyor. Dizi de bu hafta ne gibi sürprizler yaşanacak? Kayıp 14.Bölümde neler yaşanacak? İşte merakla beklenen Kayıp dizisinin 14.Bölüm fragmanı ve özeti.

KAYIP 13.BÖLÜM

Hiç beklemediği bir anda aşkına Özlem'den karşılık bulan Mehmet çok mutludur ancak, Falko onları yakın takiptedir. Üstelik intikam ateşi ile yanmaktadır. Dora ile kaçmak için pasaportlarını bekleyen Bekir’in keyfine diyecek yoktur. Ancak bu mutluluk kısa sürer. Bekir hiç beklemediği bir sürprizle karşı karşıya kalır. Kerem annesinin iyi olup olmadığını merak eder ve Hasan’dan onu Leyla’yı aramasını ister.

KAYIP 13.BÖLÜM FRAGMANI


YORUMLAR