17 Nisan 2014 Perşembe
   08.12.2013 22:42:52

Kayıp 13. bölüm - Tıkla KAYIP 13. bölüm İzle

D Kayıp 13. Bölüm Yayınlandı İzle! 16 Aralık Pazartesi - Kanal D Dizi izle kayıp 13 bölüm izle Kayıp son bölüm full linkleri haberimizin detayında.

Kayıp, Kayıp izle, Kayıp seyret, Kayıp 11.Bölüm izle, Kayıp 13.Bölüm hd izle. Kayıp 13.Bölüm tek parça izle, Kayıp 13.Bölüm online izle. Kayıp 13.Bölüm indirmeden izle, Kayıp13.Bölüm Kanal D canlı izle, Kayıp 13.Bölüm seyret, Kayıp 13.Bölüm hd seyret. Kayıp 13.Bölüm tek parça seyret, Kayıp 13.Bölüm indirmeden seyret, Kayıp 13.Bölüm online seyret, Kayıp 13.Bölüm donmadan izle. Kayıp 13.Bölüm seyret Kanal D hd canlı yayını bırada

KAYIP 13. BÖLÜM (016 Aralık 2013)

Kayıp dizisinin merakla beklenen bu akşamki bölümünde neler yaşanacak? Dizi hayranlarını ne gibi sürprizler bekliyor? Kayıp 13.Bölüm ne gibi gelişmeler yaşanacak? İşte Kayıp dizisinin 13.Bölüm özet ve fragmanı.

Kayıp 13. Bölüm izle - KAYIP YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Bu haftaki bölümde çok önemli gelişmeler yaşanıyor. Mehmet gözaltına mı alınıyor? Falko kardeşini kaybettiğinden beri hala kendine gelemedi. Fahri'nin intikamını almak için yanıp tutuşmaktadır. Bu arada Mehmet adamları yine elinden kaçırdığı için çok üzgündür. Leyla'nın adamların elinde olup olmadığı da hala belli değildir. Mehmet bu arada karakoldan önemli bir haber alır. Dizinin bu haftaki en önemli sürprizlerinden biri Mehmet gözaltına alınır. Fahri'yi öldüren kurşun Mehmet'in silahından çıktığı kesinleşti. Merakla beklenen 13. Bölüm bu akşam saat 20:00'de Kanal D ekranlarında.

LEYLA FALKO'NUN ELİNE DÜŞÜYOR
Günler sonra oğluna kavuşan Leyla çok mutludur. Ancak hem oğlunun hem de kendisinin ne kadar tehlikeli ve zor bir durumda olduklarını anlaması uzun sürmez. Bu adamlar ciddidir ve istediklerini almadan ikisini de bırakmayacaklardır. Leyla oğlunu ne pahasına olursa olsun kurtarmak zorundadır.

KAYIP'TA ÖZLEMİN EVİNE HIRSIZ GİRDİ?
Özlem’in evine ise polisler incelemeye gelirler. Mehmet gelen kişinin hırsız olduğuna emin değildir fakat, elinde evden aldığı CD’yi görmüştür. Özlem bu konuda şüpheli konuşunca Mehmet onun üzerine gider. İkili arasında tatsız bir gerginlik yaşanır. Mehmet, Özlem’i evde yalnız bırakmak istemez ve ona bir teklifte bulunur. Özlem ise önce kabul etmeye pek yanaşmaz.

Kayıp 13.Bölüm 2. fragman İZLE

YASAL UYARI: 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapan Gazete A24'de yayınlanan haber ve videolar, kaynak göstermek veya ilgili sayfaya link vermek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda her türlü yasal haklarımız saklıdır.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!