Kayıp 12. bölüm fragmanı - Tıkla KAYIP 12. bölüm İzle

D Kayıp 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı İzle! 9 Aralık Pazartesi - Kanal D Dizi izle kayıp 12 bölüm fragmanı izle Kayıp son bölüm full linkleri haberimizin detayında.

Kayıp, Kayıp izle, Kayıp seyret, Kayıp 11.Bölüm izle, Kayıp 12.Bölüm hd izle. Kayıp 12.Bölüm tek parça izle, Kayıp 12.Bölüm online izle. Kayıp 12.Bölüm indirmeden izle, Kayıp12.Bölüm Kanal D canlı izle, Kayıp 12.Bölüm seyret, Kayıp 12.Bölüm hd seyret. Kayıp 12.Bölüm tek parça seyret, Kayıp 12.Bölüm indirmeden seyret, Kayıp 12.Bölüm online seyret, Kayıp 12.Bölüm donmadan izle. Kayıp 12.Bölüm seyret Kanal D hd canlı yayını bırada

KAYIP 12. BÖLÜM FRAGMANI (09 Aralık 2013)

Kayıp dizisinin merakla beklenen bu akşamki bölümünde neler yaşanacak? Dizi hayranlarını ne gibi sürprizler bekliyor? Kayıp 12.Bölüm ne gibi gelişmeler yaşanacak? İşte Kayıp dizisinin 12.Bölüm özet ve fragmanı.

Kayıp 12. Bölüm fragmanı izle - KAYIP YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Bu haftaki bölümde çok önemli gelişmeler yaşanıyor. Mehmet gözaltına mı alınıyor? Falko kardeşini kaybettiğinden beri hala kendine gelemedi. Fahri'nin intikamını almak için yanıp tutuşmaktadır. Bu arada Mehmet adamları yine elinden kaçırdığı için çok üzgündür. Leyla'nın adamların elinde olup olmadığı da hala belli değildir. Mehmet bu arada karakoldan önemli bir haber alır. Dizinin bu haftaki en önemli sürprizlerinden biri Mehmet gözaltına alınır. Fahri'yi öldüren kurşun Mehmet'in silahından çıktığı kesinleşti. Merakla beklenen 12. Bölüm bu akşam saat 20:00'de Kanal D ekranlarında.

LEYLA FALKO'NUN ELİNE DÜŞÜYOR
Günler sonra oğluna kavuşan Leyla çok mutludur. Ancak hem oğlunun hem de kendisinin ne kadar tehlikeli ve zor bir durumda olduklarını anlaması uzun sürmez. Bu adamlar ciddidir ve istediklerini almadan ikisini de bırakmayacaklardır. Leyla oğlunu ne pahasına olursa olsun kurtarmak zorundadır.

KAYIP'TA ÖZLEMİN EVİNE HIRSIZ GİRDİ?
Özlem’in evine ise polisler incelemeye gelirler. Mehmet gelen kişinin hırsız olduğuna emin değildir fakat, elinde evden aldığı CD’yi görmüştür. Özlem bu konuda şüpheli konuşunca Mehmet onun üzerine gider. İkili arasında tatsız bir gerginlik yaşanır. Mehmet, Özlem’i evde yalnız bırakmak istemez ve ona bir teklifte bulunur. Özlem ise önce kabul etmeye pek yanaşmaz.

Kayıp 12.Bölüm 2. fragman İZLE


YORUMLAR