Kayıp 11.Bölüm fragman izle, Kayıp 11.Bölüm 2 Aralık izle

Kayıp 11.Bölüm fragman tek parça izle, Kayıp 11.Bölümde bölümde neler yaşanacak?

Kanald ekranlarının vazgeçilmezleri arasına giren yeni dizi Kayıp bu hafta 10.Bölüm ile sevenleri karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 13 Eylül 2013 tarihinde yayın hayatına başlayan polisiye dizisi Kayıp başladığı ilk günden itibaren hayran kitlesini arttırmayı başardı. Başrollerini Mete Horozoğlu ve Aslı Enver'in paylaştığı dizi her hafta olduğu gibi bu hafta da pazartesi günü yayınlanmaya devam ediyor. Kayıp dizisi bu akşam saat 20:00'da Kanald ekranlarında yayınlanacaktır.

KAYIP 10. BÖLÜM 1. FRAGMAN

KAYIP 10. BÖLÜM 2. FRAGMAN

Kayıp 9.Bölümde neler oldu?

Kayıp'ta bu hafta heyecan dorukta. Leyla Kerem'i bulabilecek mi? Hasan'ın evini izleyen Mehmet eve giren kişiyi gördükçe oldukça şaşırır. Eve giren kişi Feridun'dur ve bu durum Mehmet'i bir hayli şaşırtır. Tam Feridun ile Hasan konuşurken bir anda görüntü gider. Özlem'in cd yi izlediğini gören Kemal korkmaya başlamıştır. Cd den kimseye bahsetmemesi için Özlem'den söz ister. Hapishanede saldırıya uğrayan Mahir ise Mehmet’ten yardım ister. Mehmet ile Murat, karısının cinayeti için tekrar karşı karşıya gelirler. Leyla ise tek başına rüyasında gördüğü evi bulmak için yola çıkar.

 Kayıp 10.Bölüm Fragmanı izle, Kayıp 25 kasım 2013 pazartesi akşamı yayına girecek olan 10.bölüm fragmanını ücretsiz izleyin. Kayıp 10.Bölüm Fragmanı seyret, kayıp 25 kasım fragmanı canlı izle. Kayıp 10. Bölüm Fragmanını izlemek için tıklayın. Kayıp 10. Bölüm Fragmanı izle, Kayıp 10. Bölüm Fragmanı full izle, Kayıp 10. Bölüm Fragmanı kaliteli izle, Kayıp 10. Bölüm Fragmanı HD, Kayıp 10. Bölüm Fragmanı fragmanı, Kayıp 10. Bölüm Fragmanı tekparça izle.

Kayıp 10. Bölüm Fragmanı online, Kayıp 10. Bölüm Fragmanı dizi izle. Kayıp 10.Bölüm, Kayıp 10.Bölüm izle, Kayıp 10.Bölüm Full izle,Kayıp 10.Bölüm 1.Kısım, Kayıp 25 Kasım 2013 izle, Kayıp, Kayıp izle, Kayıp Son Bölüm izle. Kayıp yeni bölüm izle, Kayıp 10.bölüm izle, Kayıp 10.bölüm özeti izle, Kayıp tek part izle, Kayıp HD izle, Kayıp son bölüm tek parça izle, Kayıp yeni bölüm izle, Kayıp 10.bölüm fragmanı izle, Kayıp 10.bölüm izle, Kayıp 10.bölüm online izle, Kayıp 10.bölüm hd izle, Kayıp 10.bölüm tek parça izle, Kayıp 10.bölüm fragmanı burada!

YORUMLAR