Kayıp 1. Bölüm izle, Kayıp 1. Bölüm'de neler yaşanacak?

Kayıp izle Kayıp 1. Bölüm Kanal D İzle... Kayıp ilk bölüm ile ekranlara geldi. Kayıp ilk bölüm naklen Kanal D izle.Kayıp izle,Kayıp seyret. Kayıp 1. bölüm özet.Kayıp 1. bölümde neler oladu.Kayıp 2. yeni bölüm

Kayıp izle Kayıp 1. Bölüm Kanal D İzle... Kayıp ilk bölüm ile ekranlara geldi. Kayıp ilk bölüm naklen Kanal D izle.Kayıp izle,Kayıp seyret. Kayıp 1. bölüm özet.Kayıp 1. bölümde neler oladu.Kayıp 2. yeni bölüm ile 20 Eylül cuma akşamı saat 20.00 da Kanal D'de... 

KAYIP: Hikayenin odağında Karadenizli Toptaş Ailesi var:

KAYIP 1.BÖLÜM:

 

 

Kayıp 1. Bölüm Özeti:

 

Kemal ve eşi Leyla'nın, çocukları Kerem ve Yasemin'le birlikte herkesi kıskandıracak bir hayat sürdürmektedirler.

Büyük bir aile şirketleri, güzel bir evleri ile dışarıdan her şeye sahip, kusursuz bir aile gibi görünürler. Ancak bu muhteşem aile tablosu bir gecede alt üst olur. Şarman Holding'in veliahdı Kerem kaçırılır. Polise gidemeyen çaresiz anne baba, Kerem'i bulması için eski bir polis olan Mehmet'i tutarlar. Aileyle tanışıp olaya müdahil olan Mehmet, olayın göründüğünden çok daha büyük ve karmaşık olduğunu kavrar.

Aile fertlerinin karanlık geçmişiyle, sırlarıyla, yalanlarıyla ilgili bir intikam planı olabilir mi yoksa? Ya da fidye amacıyla mı kaçırılmıştır Kerem?

Kısa sürede gelişen vakalar, cevaptan çok yeni soru işaretleri doğurur. Cinayetler, korkunç oyunlar, şok entrikalar, birbirini takip eder. Bir yanda kaçırılan bir çocuk ve onu kaçıran suçlular, diğer yanda ise işlenen cinayetler, ortadan kaybolan başkaları ve görünmez bir "düşman." Mehmet için artık herkes potansiyel bir şüphelidir. Kerem'in gizemli bir şekilde kaçırılması aile içerisindeki ilişkileri derinden sarstığı gibi, herkesin kendine sakladığı sırların açığa çıkmasına neden olacaktır.

 

Bir yanda kaçırılan bir çocuk ve onu kaçıran suçlular, diğer yanda ise işlenen cinayetler, ortadan kaybolan başkaları ve görünmez bir “düşman.” Artık herkes Mehmet için potansiyel bir şüphelidir.

Kerem’in gizemli bir şekilde kaçırılması aile içerisindeki ilişkileri sarstığı gibi, herkesin kendine sakladığı sırların açığa çıkmasına neden olacaktır.

Yapım : D Yapım
Yapımcı : E. Ayşe Durmaz
Uygulayıcı Yapımcı : Ayşıl Tay
Yönetmen : Zeynep Günay Tan
Senaryo : Elif Usman
Sanat Yönetmeni : Murat Güney
Görüntü Yönetmeni : Sedat Yücel
Müzik : Gökhan Kırdar
Oyuncular: Mete Horozoğlu(Mehmet Kantarcı),Aslı Enver(Özlem Albayrak),İlker Kaleli(Falko: Faik Şaşmaz),Kaan Taşaner(Kemal Özdemir),Dolunay Soysert(Leyla Şarman Özdemir),Kürşat Alnıaçık(Murat Şarman),Menderes Samancılar(Hasan Deliorman), Yunus Emre Terzioğlu (Fahri Şaşmaz),Ferit Kaya(Bekir Çimen),Erhan Can Kartal(Kerem Özdemir),Eşref Seyitoğlu(Bilal Toklu),Yıldıray Şahinler(Metin Sönmez),Berk Erçer(Mahir Eray),Zeynep Kankonde(Elmas Toklu),Zeynep Altıner(Yasemin Özdemir), Banu Fotocan(Gülriz Kurtuluş),Nalan Yavuz(Cemile Kantarcı),Gizem Akman(İnci kantarcı)

Kayıp,1. bölüm, izle,Kayıp 1. bölüm,1. Fragmanı full izle,Kayıp 1. bölüm,1. Fragmanı seyret,Kayıp 1. bölüm izle Kanal D dizi izle,Kayıp resimleri,bölüm izle,Kayıp tek parça izle,Kayıp son bölüm izle,bu yazın f


YORUMLAR