Karagül10.Bölüm fragmanı izle.. Karagül yeni bölüm fragmanı izle.. Karagül son bölüm fragmanı izle..Ada kurtulabilecek mi?

Karadagül 10.Bölüm fragmanı izle.. Karagül yeni bölüm fragmanı izle.. Karagül son bölüm fragmanı izle.. Karagül yeni bölümde neler olacak?

Karagül 10. bölüm fragmanı - Ada hastaneye kaldırılmıştır!

Karagül 10. Bölüm Özeti, Karagül 10. bölümde neler olacak? Karagül 9.bölümde Ada’yı baygın bulan Baran, Fırat’la birlikte onu hastaneye yetiştirir. Karagül dizisi 10. yeni bölümü ile 31 Mayıs Cuma Fox Tv ekranlarında sizlerle olacak..

Yayın Günü: 31 Mayıs Cuma
Yayın Saati: 20.30

Karagül 9. Bölüm Özeti

Karagül 9. Bölüm - Ada’yı baygın bulan Baran, Fırat’la birlikte onu hastaneye yetiştirir. Kızının başına gelenleri öğrenen Ebru, büyük bir hayal kırıklığı ve acı içindeyken Kadriye kendinden beklenmedik şekilde davranır. Baran’ın yok ettiği nakil belgelerinin kaybolmasından sorumlu tutulan Ayşe zor durumda kalır. Karagül 9. bölümde Halfeti de kalmak zorunda kalan Sibel, Kendal’a boyun eğmemek için bir kez daha şansını dener. Melek’in yalvarmalarıyla jandarmadan geri dönen Recep, aşkı için mücadele etmeye devam eder. Kızını hastaneye kontrole götüren Ebru’nun öğrendiği gerçek olaylara yeni bir boyut kazandırır.

 KARAGÜL DİZİSİ TWITTER YORUMLARI:

HepSonsuzluk∞ ‏@SeherErturk
Son zamanlarda en çok izlediğim diziler arasındasınız #Merhamet ve #Karagül

Gülnem Akengin ‏@gulnemakengin
Karagül dizisinin çekildiği halfetiye gitmek istiyorum ! Ne kadar muhteşem bir yer ya !

Gözde Eriş ‏@CaangaDelisi 
Cumayı sabırsızlıkla bekliyorum yaaa #karagül için

Merve Akın ‏@ImProudOfJBiebs
Karagül dizinsindeki çocuk konuşmayınca tatlı ama konusunca ıyk :P

Niall ‏@fatmanurdohan
Karagül güzel diziymiş :)

Dizi, ismini sadece Şanlıurfa'da yetişen Karagül çiçeğinden alıyor. Yine Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde doğal bir platoda çekimleri gerçekleştirilen dizinin ilk başrol oyuncuları Bülent İnal ve Şebnem Bozoklu olarak belirlenmişti. Ancak yaşanan anlaşmazlıklardan dolayı başrol oyuncuları değiştirilip Ece Uslu ve Yavuz Bingöl ile anlaşmaya varıldı. Zerda dizisinde de birlikte başrolü paylaşan iki usta oyuncu yıllar sonra Karagül dizisi için kamera karşısına geçti.

 Karagül dizisi Fox TV ekranlarında zamanda başladı. Başrollerini Özcan Deniz, Yavuz Bingöl, Ece Uslu ve Özlem Conker’in paylaştığı, Karagül çok yakında FOX TV ekranlarında.

  Avşar Film'in yeni dizisi Karagül'ün kanalı FOX TV oldu.
Çekimleri Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde devam eden dizinin başrolleri değişmiş, Şebnem Bozoklu ve Bülent İnal kadrodan ayrılmış yerlerine Ece Uslu ve Özcan Deniz gelmişti.

Özcan Deniz'in konuk oyuncu olarak katılacağı dizi ismini sadece Şanlıurfa'da yetişen Karagül'den alıyor.

Senaryosunu Sema Ergonekon ve Eylem Canpolat'ın yazdığı, Başrollerini Özcan Deniz, Yavuz Bingöl, Ece Uslu ve Özlem Conker'in paylaştığı, Karagül çok yakında FOX'ta!


YORUMLAR