Karagül yeni bölümü izle, Karagül 3. Bölüm izle 12 Nisan 2013, FOX TV, son bölüm izle, Bulunan ceset Murat'a mı ait? + FULL HD FRAGMAN

12.04.2013, Karagül 3. Bölüm hd izle,Karagül 3. Bölüm seyret,Karagül 3. Bölüm full hd izle,Karagül 3. Bölüm yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle,fragman

 Ebru ve çocukları karşısında gören Kendal, hayalkırıklığına uğramış ve öfkelenmiştir. Narin’in ise başka kaygıları vardır. Ebru’nun Baran’ın kendi oğlu olduğunu öğrenme ihtimali genç kadını yiyip bitirmektedir. Murat’ın cesediyse hala bulunamamıştır.

Konak halkı tedirgindir. Murat’ın mevlüdü vardır ve Halfeti halkı da gelecektir. Sonuçta herkes Narin’i Murat’ın karısı olarak bilmektedir. Her şeyin ortaya çıkmasını engellemek için Ebru ve çocukları evden uzaklaştırmak gerekmektedir.

O sırada komutan gelir ve nehirde bir ceset bulunduğunu söyler. Bütün ev halkı şok olmuştur. Kendal, bir taraftan cesedin Murat’a ait olması ve otopsi yapılma ihtimali ile sarsılır. Gerçek ortaya çıkacaktır ve bunun gerginliğini yaşar.
 

 

  Avşar Film'in yeni dizisi Karagül'ün kanalı belli oldu.
Çekimleri Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde devam eden dizinin başrolleri değişmiş, Şebnem Bozoklu ve Bülent İnal kadrodan ayrılmış yerlerine Ece Uslu ve Özcan Deniz gelmişti.

Özcan Deniz'in konuk oyuncu olarak katılacağı dizi ismini sadece Şanlıurfa'da yetişen Karagül'den alıyor.

Senaryosunu Sema Ergonekon ve Eylem Canpolat'ın yazdığı, Başrollerini Özcan Deniz, Yavuz Bingöl, Ece Uslu ve Özlem Conker'in paylaştığı, Karagül çok yakında FOX'ta!

 


YORUMLAR