Karagül Yeni bölüm izle, Karagül 8. Bölüm izle 17 Mayıs 2013, Kamera Arkası Fotoğrafları & Twitter yorumları

17 Mayıs 2013 Cuma günü ekranlara gelecek Karagül 8. bölüm fragmanı sitemize eklendi. Karagül dizis iyeni bölümü ile 17 Mayıs Cuma günü FOX TV'de. Karagül dizisinden en son fotoğraflar

Karagül 8. Bölüm Fragmanı

Karagül Dizisi 8. Bölüm özeti:

Ebru, Rüzgar 'ın konaktan ayrılmasına dayanamayıp bayılan Kadriye 'ye ilk müdahaleyi yapar. Becerisi Narin ve Baran 'ı şaşırtırken Özlem 'in durumdan istifade etmesine sebep olur. Recep 'in evinde gizlenen Melek 'i son anda yakalayan Kendal, bunun acısını hem kardeşinden hem de Recep 'ten fena çıkarır.

Ada ve Maya peşlerindeki polisi atlatmaya çalışırken daha büyük bir olayla karşılaşırlar. Narin 'in altınlarının eksik olduğunun ortaya çıkması, konakta kıyametin kopmasına sebep olur ve Ebru 'ya zor anlar yaşatır.

Ayşe 'yle Halfeti 'den ayrılmak üzere yola çıkan Sibel, otogarda aldığı bir haberle donakalır. Ayşe 'yi okulda bulamayıp hayal kırıklığına uğrayan Baran, Recep 'ten hesap sormak için Fırat 'ın evine gider. Ama onu hiç ummadığı bir sürpriz beklemektedir.

Yayın Günü: 17 Mayıs Cuma
Yayın Saati: 20.30

 KARAGÜL DİZİSİ TWITTER YORUMLARI:

HepSonsuzluk∞ ‏@SeherErturk
Son zamanlarda en çok izlediğim diziler arasındasınız #Merhamet ve #Karagül

Gülnem Akengin ‏@gulnemakengin
Karagül dizisinin çekildiği halfetiye gitmek istiyorum ! Ne kadar muhteşem bir yer ya !

Gözde Eriş ‏@CaangaDelisi 8 Mayıs
Cumayı sabırsızlıkla bekliyorum yaaa #karagül için

Merve Akın ‏@ImProudOfJBiebs
Karagül dizinsindeki çocuk konuşmayınca tatlı ama konusunca ıyk :P

Niall ‏@fatmanurdohan
Karagül güzel diziymiş :)

Karagül'ün bir önceki bölümünde Ebru ve çocukları zorlu bir tecrübe yaşamıştı. Sokakta kalan Ebru, çocuklarıyla birlikte Murat'ın arsasında zorlu bir gece geçirmek zorunda kaldı. Fırat, Ebru'nun hayatından çok etkilenmiş ve geçmişinin sırlarını yavaş yavaş ortaya çıkarmıştı. Kendal, Murat'ın dosyasının henüz kapanmadığını öğrenince onu boğduğu yere gitmişti. Anca biri onu gizlice izledi. Özlem, Kendal'ın Narin'e yakın davranmasını kıskanmış, bunun üzerine Narin'e eziyette bulunmuştu. Kadriye, Özlem ile Narin arasındaki savaştan etkilendi. Ebru, kızlarını Halfeti'de biraz daha kalmaları konusunda ikna etmeye çalışmıştı. Sürpriz bir ziyarette bulunan Oğuz da olayların gidişatını değiştirmişti 

 Yapımcılığını Avşar Film'in üstlendiği ve büyük bir merakla beklenen Karagül seyirciyle buluştu.

Dizi, ismini sadece Şanlıurfa'da yetişen Karagül çiçeğinden alıyor. Yine Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde doğal bir platoda çekimleri gerçekleştirilen dizinin ilk başrol oyuncuları Bülent İnal ve Şebnem Bozoklu olarak belirlenmişti. Ancak yaşanan anlaşmazlıklardan dolayı başrol oyuncuları değiştirilip Ece Uslu ve Yavuz Bingöl ile anlaşmaya varıldı. Zerda dizisinde de birlikte başrolü paylaşan iki usta oyuncu yıllar sonra Karagül dizisi için kamera karşısına geçti.

 Karagül dizisi Fox TV ekranlarında zamanda başladı. Başrollerini Özcan Deniz, Yavuz Bingöl, Ece Uslu ve Özlem Conker’in paylaştığı, Karagül çok yakında FOX TV ekranlarında.

  Avşar Film'in yeni dizisi Karagül'ün kanalı FOX TV oldu.
Çekimleri Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde devam eden dizinin başrolleri değişmiş, Şebnem Bozoklu ve Bülent İnal kadrodan ayrılmış yerlerine Ece Uslu ve Özcan Deniz gelmişti.

Özcan Deniz'in konuk oyuncu olarak katılacağı dizi ismini sadece Şanlıurfa'da yetişen Karagül'den alıyor.

Senaryosunu Sema Ergonekon ve Eylem Canpolat'ın yazdığı, Başrollerini Özcan Deniz, Yavuz Bingöl, Ece Uslu ve Özlem Conker'in paylaştığı, Karagül çok yakında FOX'ta!


 

 

 

 


YORUMLAR