Karagül Yeni bölüm izle, Karagül 6. Bölüm izle 3 Mayıs 2013, FOX TV, son bölüm izle, Özlem’in planı Ebru ve Narin’i karşı karşıya getirir, Kamera Arkası Fotoğrafları

3 Mayıs Cuma 2013, Karagül 6. Bölüm hd izle, Karagül 6. Bölüm seyret, Karagül 6. Bölüm full hd izle, Karagül yeni bölüm hd izle, (Özcan Deniz, Ece Uslu, Yavuz Bingöl) Karagül Resimleri

  Ebru ve Narin düşmanlığı start veriyor!..

Ebru’nun konakta hak sahibi olduğunu öğrenen Kendal çılgına döner, Ebru ve kızlarını yıldırmak için var gücüyle uğraşır. Fırat ve Oğuz’un cinayet hakkındaki konuşmalarına tanık olan Recep’in kafası iyice karışır ve acayip tedirgin olur.

Cinayet mahallinde biri olduğundan şüphe duyan Kendal ise bu kişinin izini sürmeye başlar. Selçuk’la ilgili hayal kırıklığı, uğradığı taciz ve cinayet işlediği düşüncesiyle alt üst olan Ada, bir yandan da çaresizlik içinde, karnındaki bebekten nasıl kurtulacağını düşünmeye başlar.

Diğer yandan Kendal ve Narin arasındaki sırrı yanlış anlayan Özlem, Narin’i gözden düşürmek için planlar yapar. Özlem’in planı Ebru ve Narin’i karşı karşıya getirmeye yater.


 


YORUMLAR