Karagül son bölüm fragmanı, 12. bölüm fragmanı izle, 14 Haziran 2013 Cuma, Sezon Finali Fragmanı

Yavuz Bingöl, Ece Uslu, Özcan Deniz.. Karagül yeni bölüm fragmanı, Karagül son bölüm fragmanı, Karagül 12. bölüm fragman yayınlandı, Kamera Arkası Fotoğrafları..

MELEK KONAKTAN KAÇTI! 

Tam da Fırat bütün gerçekleri Ebruya açıklayacaktı.. Tabancasını yanına alan Kendal ise ortalıkta fellik fellik Melek ve Recep'i aramaktadır.

Ebru ve Fırat ise, Kendal bir zarar vermeden onları bulmak için çabalar. Özlem Kendal ve Narin’le ilgili şüphesini dayanamayıp Kadriye’ye açınca Kadriye delirir, Özlem’i dediğine pişman eder. Ada’nın okulda üzerine attığı iftirayla deliye dönen Baran, tanık olduğu bir konuşmayla sarsılır. Kızların Melek’in kaçmasına yardım ettiğini ve Ada’nın düşük yaptığını ve öğrenen Kendal deliye dönüp Ebru ve kızlarına saldırdığında, hiç ummadığı bir tepkiyle karşılaşır. Fırat’ın gerçekleri söylemesine engel olmak için her şeyi deneyen narin, onu durduramayacağını anladığında delice bir karar alır. Fırat konağa Ebru’ya gerçekleri anlatmak için geldiğinde konakta yaşanan gelişmeler, olayların seyrini değiştirir.

 KARAGÜL DİZİSİ TWITTER YORUMLARI:

HepSonsuzluk∞ ‏@SeherErturk
Son zamanlarda en çok izlediğim diziler arasındasınız #Merhamet ve #Karagül

Gülnem Akengin ‏@gulnemakengin
Karagül dizisinin çekildiği halfetiye gitmek istiyorum ! Ne kadar muhteşem bir yer ya !

Gözde Eriş ‏@CaangaDelisi 
Cumayı sabırsızlıkla bekliyorum yaaa #karagül için

Merve Akın ‏@ImProudOfJBiebs
Karagül dizinsindeki çocuk konuşmayınca tatlı ama konusunca ıyk :P

Niall ‏@fatmanurdohan
Karagül güzel diziymiş :)

Dizi, ismini sadece Şanlıurfa'da yetişen Karagül çiçeğinden alıyor. Yine Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde doğal bir platoda çekimleri gerçekleştirilen dizinin ilk başrol oyuncuları Bülent İnal ve Şebnem Bozoklu olarak belirlenmişti. Ancak yaşanan anlaşmazlıklardan dolayı başrol oyuncuları değiştirilip Ece Uslu ve Yavuz Bingöl ile anlaşmaya varıldı. Zerda dizisinde de birlikte başrolü paylaşan iki usta oyuncu yıllar sonra Karagül dizisi için kamera karşısına geçti.

 Karagül dizisi Fox TV ekranlarında zamanda başladı. Başrollerini Özcan Deniz, Yavuz Bingöl, Ece Uslu ve Özlem Conker’in paylaştığı, Karagül çok yakında FOX TV ekranlarında.

  Avşar Film'in yeni dizisi Karagül'ün kanalı FOX TV oldu.
Çekimleri Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde devam eden dizinin başrolleri değişmiş, Şebnem Bozoklu ve Bülent İnal kadrodan ayrılmış yerlerine Ece Uslu ve Özcan Deniz gelmişti.

Özcan Deniz'in konuk oyuncu olarak katılacağı dizi ismini sadece Şanlıurfa'da yetişen Karagül'den alıyor.

Senaryosunu Sema Ergonekon ve Eylem Canpolat'ın yazdığı, Başrollerini Özcan Deniz, Yavuz Bingöl, Ece Uslu ve Özlem Conker'in paylaştığı, Karagül çok yakında FOX'ta!


YORUMLAR