Karagül 3.Bölüm Fragmanı & 12 Nisan Cuma Günü / İZLE & Set fotoğrafları

Yapımcılığını Avşar Film'in üstlendiği ve büyük bir merakla beklenen Karagül üçüncü bölümüyle FOX TV ekranlarında. & (Özcan Deniz, Yavuz Bingöl, Ece Uslu) - Bölüm Fotoğrafları

Tek Bir Saç Teliniz Daha Dökülmesin... Bakın Ne ile  Fox TV'de yepyeni bir dizi başlıyor. Karagül'ün ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Yapımcılığını Avşar Film'in üstlendiği ve büyük bir merakla beklenen Karagül ilk bölümüyle geçen hafta seyirciyle buluştu.

Dizi, ismini sadece Şanlıurfa'da yetişen Karagül çiçeğinden alıyor. Yine Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde doğal bir platoda çekimleri gerçekleştirilen dizinin ilk başrol oyuncuları Bülent İnal ve Şebnem Bozoklu olarak belirlenmişti. Ancak yaşanan anlaşmazlıklardan dolayı başrol oyuncuları değiştirilip Ece Uslu ve Yavuz Bingöl ile anlaşmaya varıldı. Zerda dizisinde de birlikte başrolü paylaşan iki usta oyuncu yıllar sonra Karagül dizisi için kamera karşısına geçti.

Karagül 3.Bölüm Fragmanı 


Özlem Conker'in de başrolü paylaştığı Karagül'ün ilk bölümlerinde Özcan Deniz de konuk oyuncu olarak rol alıyor. Sema Ergonekon ve Eylem Canpolat'ın senaryosunu kaleme aldığı Karagül, ilk bölümüyle seyirciden tam not aldı.
5 Nisan Cuma akşamı FOX TV ekranlarına gelecek olan Karagül 2. Bölüm Fragmanı ve Özeti çok yakında.

 

Karagül dizisi Fox TV ekranlarında çok yakın bir zamanda başlayacak.Oyuncu kadrosu defalarca değişen filmin nihayet yeni oyuncularıyla fragmanı görücüye çıktı.Karagül Dizisi yeni oyuncularıyla olan ilk fragmanı gerçekten etkileyiciydi.

Başrollerini Özcan Deniz, Yavuz Bingöl, Ece Uslu ve Özlem Conker’in paylaştığı, Karagül çok yakında FOX TV’de başlayacak.

  Avşar Film'in yeni dizisi Karagül'ün kanalı belli oldu.
Çekimleri Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde devam eden dizinin başrolleri değişmiş, Şebnem Bozoklu ve Bülent İnal kadrodan ayrılmış yerlerine Ece Uslu ve Özcan Deniz gelmişti.

Özcan Deniz'in konuk oyuncu olarak katılacağı dizi ismini sadece Şanlıurfa'da yetişen Karagül'den alıyor.

Senaryosunu Sema Ergonekon ve Eylem Canpolat'ın yazdığı, Başrollerini Özcan Deniz, Yavuz Bingöl, Ece Uslu ve Özlem Conker'in paylaştığı, Karagül çok yakında FOX'ta!


 

 

 


YORUMLAR