Karagül 19.bölüm fragmanı 1 Kasım Cuma izle, Karagül 19 bölüm izle Fox TV dizi izle, kamera arkası fotoğrafları

Fox Tv, Dizi izle, Fox TV, Karagül 19. bölüm fragmanı izle, Karagül son bölüm fragmanı izle, 1 Kasım 2013 & setten kareler

Karagül 19.bölüm ile Fox Tv ekranlarında: 1 Kasım Cuma

Fox tvde başlayan yeni dizi karagül İmkansıza inat yaşayan, başka topraklarda yeniden doğan kadınların hikayesi...
ilk bölümü 29 mart 2013 cuma gün başladı..seyircinin gönlünde ilk bölümüyle yer edinen dizi yüreklere dokundu..Duygusal başlayan dizi ilk bölümünde bir sürü soru işareti ve merak bıraktı seyircide..

Başrollerinde ÖZcan deniz,Ece uslu ,Yavuz bingöl,özlem conker gibi usta ve ünlü oyuncular yer alıyor..peki dizinin konusu ne?

ŞAnlıurfa nın halfetiye ilçesinde yaşayan zengin ve köklü bir aileyi anlatan dizide 2 kardeş arasındaki savaşı konu alıyor..ailenin büyük oğlu kendal ailenin gözbebeği kardeşi murat ı küçüklügünden beri kıskanmakta ve babadan kalan mal varlıgının tek sahibi olmakla birlikte aşiretin tek lideri olmak istemektedir..fakat ağa olan kendal ın neslini soyunu devam ettirecek babayiğit bir oğlu yoktur..tek oğlu özürlüdür..2 karısı vardır erkek çocuk sahibi olamaz..

 

 

Kendal"ın yaktırdığı fıstıkların ortasında kalan çocuklar kurtarılmıştır ancak Rüzgâr"ın astımı, Rüzgâr için hayati tehlike riskini taşır. Rüzgâr"ın ağır durumu, Baran"ın Rüzgâr"a karşı buzlarının erimesine ve kardeşlik bağlarının ilk adımlarını attırır.


YORUMLAR