Karagül 16.bölüm izle, Karagül izle, Karagülün son bölüm fragmanı 11 Ekim Cuma.. Narin Ebru"ya karşı iyice bilenir

Baran"ın Ada ve Maya"yı koruduğunu öğrenen Narin"in korkuları tetiklenir.. Karagül dizisi izle, 16. Bölüm 11 Ekim Cuma, Karagül yeni bölüm de neler yaşanacak?

Karagül 15.bölüm ile Fox Tv ekranlarında: 11 Ekim Cuma

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kendal"ın yaktırdığı fıstıkların ortasında kalan çocuklar kurtarılmıştır ancak Rüzgâr"ın astımı, Rüzgâr için hayati tehlike riskini taşır. Rüzgâr"ın ağır durumu, Baran"ın Rüzgâr"a karşı buzlarının erimesine ve kardeşlik bağlarının ilk adımlarını attırır.

 Bu durum üzerine okulda Baran"ın Ada ve Maya"yı koruduğunu öğrenen Narin"in korkuları tetiklenir. Bu gelişmeler Narin"i Ebru"ya karşı iyice biler. Yangın sonrası Ebru tarafından suçlanan Kendal, hırsını Emine"den çıkarır. Emine"ye patlattığı tokat ve Asım"ı itmesi, Emine için Kendal karşısında ki sabrının son noktasıdır. Bu Kendal ve Kadriye arasının açılmasına sebep olur. Ebru yaşadığı son olayla Kendal"la savaşma ve Halfeti"ye yerleşme kararı alır. Ebru küllerinden yeniden doğar. Kendal için büyük bir sürpriz hazırlar. Bu sürpriz Kendal"ın aile içindeki dengelerini alt üst edecektir.

Dizilerin ithal yıldızları kimler?


YORUMLAR