Karagül 14.bölüm izle yeni , 27 Eylül Cuma, Fox Tv, Kamera Arkası Fotoğrafları

Narin kanlar içinde konaktan hastaneye zor yetiştirilir ve Baran ise şoktadır kanlar içinde annesini yetiştirir hastaneye.. 27 Eylül Cuma - İZLE

Karagül 14.bölüm ile Fox Tv ekranlarında:

 

Narin Barna'ı kaybetme korkusuyla bir mektup bırakıp intihara kalkışır. Kanlar içinde odasında bulunan Narin hemen hastaneye kaldırılır. Narin kurtulmuştur. Fırat kendini suçlu hisseder bu durumdan. Kardeşini intihara sürükleyecek şeyi söylemiştir. Fırat dürüst bir insan olduğu için yalan söyleyemez. Ebru'ya Baran'ın oğlu olduğunu söyleyeceğini söyler Narin'e . Narin dayanamaz bu duruma.

Fırat kardeşinin o halini görünce yıkılır. Yaptığına pişmandır. Kardeşiyle konuşur. Narin yalvarır bir kez daha hastanede nolur oğlumu benden alma diye. Abidir nasıl dayansın buna. Ailesinden kalan tek şeydir Narin. Susacaktır. O sır karanlıkta kalmaya mahkumdur. Öyle de olacak ve Ebru öğrenemeyecek Baran'ın oğlu olduğunu.

Baran ise hala sinirli öfkelidir. Ebru'ya yansıtır bu durumu. Ebru aradaki buzları eritmek istesede bunu başaramaz bir türlü. Çocuklarına rağmen Halfeti'de kalmaya karar verir. Bundan sonra işi çok zordur. Artık yanında çocuklar da yoktur bi desteği yoktur.

Özlem ise Narin'in mektubunu bulmuş ve elinde şuan büyük bir koz vardır. Bunu öyle bir yerde kullanacak ki o zaman bomba patlayacak..

Dizi, ismini sadece Şanlıurfa'da yetişen Karagül çiçeğinden alıyor. Yine Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde doğal bir platoda çekimleri gerçekleştirilen dizinin ilk başrol oyuncuları Bülent İnal ve Şebnem Bozoklu olarak belirlenmişti. Ancak yaşanan anlaşmazlıklardan dolayı başrol oyuncuları değiştirilip Ece Uslu ve Yavuz Bingöl ile anlaşmaya varıldı. Zerda dizisinde de birlikte başrolü paylaşan iki usta oyuncu yıllar sonra Karagül dizisi için kamera karşısına geçti.

Özcan Deniz'in konuk oyuncu olarak katılacağı dizi ismini sadece Şanlıurfa'da yetişen Karagül'den alıyor.

Senaryosunu Sema Ergonekon ve Eylem Canpolat'ın yazdığı, Başrollerini Özcan Deniz, Yavuz Bingöl, Ece Uslu ve Özlem Conker'in paylaştığı, Karagül FOX'ta!

Dizilerin ithal yıldızları kimler?


YORUMLAR