17 Nisan 2014 Perşembe
   14.06.2013 16:24:23

Karagül 12.Bölüm HD izle.. Karagül yeni bölüm tek parça izle.. Karagül son bölüm izle.. Karagül yeni bölüm tek parça izle.. Karagül 13.Bölüm izle..

Karagül 12. Bölüm izle 14 Haziran 2013, FOX TV, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, Ada'nın düşük yaptığı öğrenildi! , FULL HD FRAGMAN SEYRET, Fox tv

 Karagül 12. Bölüm izle  Fırat’ın Ebru’ya gerçeği açıklayacağı noktada Melek’in konaktan kaçtığı öğrenilir. Silahını alıp evden çıkan Kendal her yerde Melek ve Recep’i aramaktadır. Ebru ve Fırat ise, Kendal bir zarar vermeden onları bulmak için çabalar. Özlem, Kendal ve Narin’le ilgili şüphesini dayanamayıp Kadriye’ye açınca Kadriye delirir, Özlem’i dediğine pişman eder.

Ada’nın okulda üzerine attığı iftirayla deliye dönen Baran, tanık olduğu bir konuşmayla sarsılır. Kızların Melek’in kaçmasına yardım ettiğini ve Ada’nın düşük yaptığını öğrenen Kendal, deliye dönüp Ebru ve kızlarına saldırdığında, hiç ummadığı bir tepkiyle karşılaşır. Fırat’ın gerçekleri söylemesine engel olmak için her şeyi deneyen Narin, onu durduramayacağını anladığında delice bir karar alır. Fırat konağa Ebru’ya gerçekleri anlatmak için geldiğinde konakta yaşanan gelişmeler, olayların seyrini değiştirir.

KARAGÜL DİZİSİ TWITTER YORUMLARI:

HepSonsuzluk∞ ‏@SeherErturk 
Son zamanlarda en çok izlediğim diziler arasındasınız #Merhamet ve #Karagül

Gülnem Akengin ‏@gulnemakengin 
Karagül dizisinin çekildiği halfetiye gitmek istiyorum ! Ne kadar muhteşem bir yer ya !

Gözde Eriş ‏@CaangaDelisi 
Cumayı sabırsızlıkla bekliyorum yaaa #karagül için

Merve Akın ‏@ImProudOfJBiebs 
Karagül dizinsindeki çocuk konuşmayınca tatlı ama konusunca ıyk :P

Niall ‏@fatmanurdohan 
Karagül güzel diziymiş :)

Dizi, ismini sadece Şanlıurfa'da yetişen Karagül çiçeğinden alıyor. Yine Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde doğal bir platoda çekimleri gerçekleştirilen dizinin ilk başrol oyuncuları Bülent İnal ve Şebnem Bozoklu olarak belirlenmişti. Ancak yaşanan anlaşmazlıklardan dolayı başrol oyuncuları değiştirilip Ece Uslu ve Yavuz Bingöl ile anlaşmaya varıldı. Zerda dizisinde de birlikte başrolü paylaşan iki usta oyuncu yıllar sonra Karagül dizisi için kamera karşısına geçti.

 Karagül dizisi Fox TV ekranlarında zamanda başladı. Başrollerini Özcan Deniz, Yavuz Bingöl, Ece Uslu ve Özlem Conker’in paylaştığı, Karagül çok yakında FOX TV ekranlarında.

  Avşar Film'in yeni dizisi Karagül'ün kanalı FOX TV oldu.
Çekimleri Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde devam eden dizinin başrolleri değişmiş, Şebnem Bozoklu ve Bülent İnal kadrodan ayrılmış yerlerine Ece Uslu ve Özcan Deniz gelmişti.

Özcan Deniz'in konuk oyuncu olarak katılacağı dizi ismini sadece Şanlıurfa'da yetişen Karagül'den alıyor.

Senaryosunu Sema Ergonekon ve Eylem Canpolat'ın yazdığı, Başrollerini Özcan Deniz, Yavuz Bingöl, Ece Uslu ve Özlem Conker'in paylaştığı, Karagül çok yakında FOX'ta!

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!