18 Nisan 2014 Cuma
   11.06.2013 16:44:43

Karagül 11.Bölüm HD izle.. Karagül yeni bölüm tek parça izle.. Karagül en son yeni bölüm izle..

►►► Karagül 11. Bölüm izle 07 Haziran 2013, FOX TV, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, FULL HD FRAGMAN SEYRET, Fox & Karagül Fotoğrafları

 Karagül 11. Bölüm izle 

Hesap sormak için doktora giden Narin, hemşireden Ada’nın düşük yaptığını öğrenir. Bu arada Ebru, Ada’yla konuşur ve kızını bağrına basar. Narin’in çocuk sahibi olmak için tedavi gördüğünü öğrenen Fırat ise bu gerçeğin neden kendisinden saklandığını anlayamaz. Ebru’dan çocuğunun ölüm tarihini öğrenen Fırat, Özlem’in kendisine anlattıklarıyla şüpheye düşer. Bu şüpheyle eski fotoğrafları karıştırırken beklenmedik bir gerçekle karşılaşan Fırat soluğu konakta alır.

Özcan Deniz hala geri dönmedi, Özcan Deniz'in geri dönüp dönmeyeceği, Karagül'den ayrılıp ayrılmadığı tam bir muamma!..

Diğer yandan Kendal, Melek’e onu başkasıyla evlendireceğini söyleyince Melek, sinir krizi geçirir; ortalığı dağıtıp Recep’i arar. Kendal’ın da müdahalesiyle konakta zor anlar yaşanır. Baran’la ilgili sırrın açığa çıkmasından endişe duyarak, bunu saklayan Kadriye’ye hesap sorar.

Yayın Günü: 07 Haziran Cuma
Karagül dizisinde, Ada ve Maya okula başlıyor, ancak bu hem onlar hem de Baran için zor ve olaylı bir başlangıç olacaktır.Narin konakta Kendal ile kavga ediyor.Narin. Fırat'a sıgınıyor fakat beklemediği bir şok yaşıyor.

 KARAGÜL DİZİSİ TWITTER YORUMLARI:

HepSonsuzluk∞ ‏@SeherErturk 
Son zamanlarda en çok izlediğim diziler arasındasınız #Merhamet ve #Karagül

Gülnem Akengin ‏@gulnemakengin 
Karagül dizisinin çekildiği halfetiye gitmek istiyorum ! Ne kadar muhteşem bir yer ya !

Gözde Eriş ‏@CaangaDelisi 
Cumayı sabırsızlıkla bekliyorum yaaa #karagül için

Merve Akın ‏@ImProudOfJBiebs 
Karagül dizinsindeki çocuk konuşmayınca tatlı ama konusunca ıyk :P

Niall ‏@fatmanurdohan 
Karagül güzel diziymiş :)

Dizi, ismini sadece Şanlıurfa'da yetişen Karagül çiçeğinden alıyor. Yine Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde doğal bir platoda çekimleri gerçekleştirilen dizinin ilk başrol oyuncuları Bülent İnal ve Şebnem Bozoklu olarak belirlenmişti. Ancak yaşanan anlaşmazlıklardan dolayı başrol oyuncuları değiştirilip Ece Uslu ve Yavuz Bingöl ile anlaşmaya varıldı. Zerda dizisinde de birlikte başrolü paylaşan iki usta oyuncu yıllar sonra Karagül dizisi için kamera karşısına geçti.

 Karagül dizisi Fox TV ekranlarında zamanda başladı. Başrollerini Özcan Deniz, Yavuz Bingöl, Ece Uslu ve Özlem Conker’in paylaştığı, Karagül çok yakında FOX TV ekranlarında.

  Avşar Film'in yeni dizisi Karagül'ün kanalı FOX TV oldu...
Çekimleri Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde devam eden dizinin başrolleri değişmiş, Şebnem Bozoklu ve Bülent İnal kadrodan ayrılmış yerlerine Ece Uslu ve Özcan Deniz gelmişti.

Özcan Deniz'in konuk oyuncu olarak katılacağı dizi ismini sadece Şanlıurfa'da yetişen Karagül'den alıyor.

Senaryosunu Sema Ergonekon ve Eylem Canpolat'ın yazdığı, Başrollerini Özcan Deniz, Yavuz Bingöl, Ece Uslu ve Özlem Conker'in paylaştığı, Karagül çok yakında FOX'ta!

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!