23 Nisan 2014 Çarşamba
   31.05.2013 21:35:43
Güncelleme : 31.05.2013 21:57:30  

Karagül 10. Bölüm izle 31 Mayıs 2013, FOX TV, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, Ebru ve Narin arasındaki gerilim tırmanıyor, FULL HD FRAGMAN SEYRET, canlı izle

31.05.2013, Karagül 10. Bölüm hd izle,Karagül 10. Bölüm seyret, Karagül 10. Bölüm full hd izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, canlı izle, full hd izle,tek parça izle,fragman

 Narin’in çocuğu olmadığı için tedavi gördüğünü öğrenen Ebru şaşkındır. Kadriye’nin konuyla ilgili söylediği şeyler kafasını daha da karıştırır. Ada’yı kurtaran ve kan veren kişinin Baran olduğunu öğrenmek ise Narin’i çileden çıkarır. Üstelik Baran kendisine ilk kez yalan söylemiştir.

Diğer yandan Recep’in Melek’e ulaşmak için denediği yollar, Kendal’ın daha radikal bir karar vermesine yol açar. Ada ve Maya okula başlarlar, ancak bu hem onlar hem de Baran için zor ve olaylı bir başlangıç olur.

Özlem ise bir yandan Ebru ve Narin arasındaki gerilimi tırmandırırken, diğer yandan Narin’in kısırlık mevzunun peşine düşer. Ebru bir tartışma sırasında Narin’i en hassas yerinden vurur. Konakta herkes tarafından dışlandığına inanan Narin, son olarak Kendal’la takışır. Düştüğü yalnızlık ve öfkeyle Fırat’a sığınan Narin’i daha büyük bir darbe beklemektedir.

 

 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!