Karadayı yeni bölümü izle, Karadayı 18. Bölüm izle, yeni bölüm izle, son bölüm hd izle, Mahir, Feride,Turgut ve Nazif neler yaşadı?, tek parça izle,11 Şubat 2013, ATV

11.02.2013,Karadayı 18. Bölüm hd izle,Karadayı 18. Bölüm seyret,Karadayı 18. Bölüm full hd izle, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

 Hakime hanım kalemi kıracak mı?

Duruşmaya gelen torun Nazif, mahkeme salonunda Mahir’i görür ve herkesi şoke eder. Mahir’in sırrını saklaması artık çok zordur.

Duruşmadaki sürpriz gelişmeler Feride’yi iyice çıkmaza sokar. Feride’nin kalemi kırması an meselesidir. Feride’nin verdiği karar, sadece Nazif’in değil, herkesin kaderini belirler.

Feride, duruşmadan sonra Mahir’i yüreğinden silmek için şehir dışına gider. Bunu öğrenen Mahir, Feride’nin aşkını kaybetmek istemez. Turgut ise Feride’nin yaralarını sarmak ister. Her ikisi de Feride’yi kazanmak için harekete geçer.


Karadayı dizisinde aşk resmen başladı!

ATV'nin sevilen dizisi Karadayı'nın dün akşam yayınlanan bölümüne Mahir'in Feride'ye ilan-ı aşkı damga vurdu.

Feride nişanlı olduğunu öğrendiği Mahir'e resti çekmiş ve sadece iş arkadaşı olarak yaklaşmaya başlamıştı. Bir yandan babasını kurtarmaya çalışan Mahir, içine düştüğü aşkın derdine düştü.

Dizinin son sahnelerinde Feride kapısına gelen Mahir'e rest çekti. Mahir'in hiç beklenmeyen sözleri Feride'yi durdurdu. Mahir artık aşkını itiraf ederek, "Feride, seni kalbime yazdım. Aşık oldum sana" dedi.


YORUMLAR