Karadayı yeni bölüm FRAGMANI - Karadayı 52. bölüm fragmanı - İZLE

Karadıy 52. bölüm fragmanı izle.. Karadayı kamera arkası fotoğrafları-30 aralık paartesi

Karadayı 51. Bölüm Fragmanı İzle 23 Aralık 2013 - Atv haberi, Karadayı bu akşam yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Karadayı dizisini Atv ekranlarından canlı olarak izleyebilirsiniz.

ATV canlı izle

Karadayı 51. Bölümü ile 23 Aralık 2013 Pazartesi akşamı ATV ekranlarından kaldığı yerden devam edecek. Karadayı 51. Bölüm fragmanını içeriğin devamında izleyebilirsiniz.

Karadayı dizisi bu akşam yeni bölümü olan 51. bölüm ile ekranlara geliyor. Dizinin yayın saati 20:00'dır.

Karadıy 51. bölüm bugün izleyiciyle buluşuyor. ATV'nin sevilen dizisi Karadayı yeni bölümünde Mahir ile karşı karşıya gelen Turgut'un hayatta kalıp kalmayacağı merak konusu oldu.

Diziye ait bölüm özeti ve fragman haberin devamındadır.

 

VE KARAR ANI!

KARADAYI KAMERA ARKASI FOTOĞRAFLARI

Mahir çok kere ölmesini dilediği Turgut’un yaşaması için mücadele etmektedir bu sefer. Çünkü onun cezasını çekmesini istemektedir. Oysa Mahir’in bilmediği, Turgut’un ölürken bile Mahir’i de yanında sürüklemeye çalıştığıdır.

KARADAYI 52.BÖLÜM fragmanı 30 Aralık Pazartesi 

KARADAYI GÖRSELLER:

Karadayı 52. bölüm izle Karadayı 52 bölüm fragman izle (Karadayı son bölüm fragman)

Ekranların sevilen dizisi Karadayı son bölüm fragman yayınlandı, Karadayı 52. bölüm faragmanı izle, Karadayı dizisinin fragmanını ve özetini haberimizde bulabilirsiniz.

Karadayı 52. Bölüm fragman izle. Karadayı Son Bölüm fragman izle. Karadayı 52. Bölüm seyret. Karadayı son bölüm izle tıkla dizi izle... Karadayı 52. Bölüm fragman burada, Karadayı son bölüm izle, fenomen dizi Karadayı yeni bölümü fragmanı ile tıkla dizi izle Atv dizi izle...

 Karadayı 52. Bölüm ile 30 Aralık Pazartesi sizlerle buluşacak.

Peki Karadayı dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler yaşanacak? Diziye ait bölüm özetini ve fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz.

'Karadayı' ekibi yeni yıl partisinde eğlendi!
Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel'in oynadığı 'Karadayı' dizisinin tüm ekibi, geçtiğimiz hafta yapılan yeni yıl partisinde buluştu. Bergüzar Korel, söylediği şarkılarla ilgi gördü
ATV'nin sevilen dizisi 'Karadayı'nın oyuncu, yapımcı ve yönetmenleri, geçtiğimiz gece Taksim'de bulunan ve sadece özel partilerin yapıldığı 'The Van' isimli mekanda bir araya geldi. Bergüzar Korel'in organize ettiği 'Karadayı Yeni Yıl Partisi'nde; Kenan İmirzalıoğlu ve Halit Ergenç de hazır bulundu. Yılbaşı partisinin sürprizi; 'Cancağızım' ve 'Kenan'ın bana aşık olduğunu kimse bilmiyor' yazılarıyla süslü küçük notlardı.

SAHNEYE FIRLADI
Dizide 'Hakim Feride' rolünü canlandıran Bergüzar Korel'in eline mikrofonu alıp sahneye fırlaması, gecenin en eğlenceli dakikalarının yaşanmasına neden oldu. Funda Arar'ın 'Senden Öğrendim' şarkısını söyleyen Korel, alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde gece boyunca şarkılar söyleyerek tüm ekibi eğlendirdi.

 


YORUMLAR