Karadayı son bölüm, Karadayı 49.Bölüm, Karadayı - ATV

Karadayı yeni bölüm, Karadayı son bölüm! Mahir ile Feride dudak dudağa! Karadayı'nın son bölümünde bu akşam neler yaşanacak?

09.12.2013 20:22

 Karadayı'da heyecan fırtınası tüm hızıyla devam ediyor. Atv'nin sevilen dizilerinden Karadayı bu hafta da yine nefesleri kesecek bir bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel'in oynadığı yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar ve Cem Karcı üstleniyor. Cinayetle suçlanan babasını aklamak için her yolu deneyen Mahir'in adalet savaşının anlatıldığı dizi yayın hayatına başladığı günden beri pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. 

Karadayı, Karadayı hd, Karadayı tek parça, Karadayı full, Karadayı full hd, Karadayı fragman, Karadayı fragman hd, Karadayı fragman tek parça, Karadayı fragman full hd, Karadayı fragman full, Karadayı 2.Bölüm, Karadayı 2.Bölüm hd, Karadayı 2.Bölüm tek parça, Karadayı 2.Bölüm full hd, Karadayı 2.Bölüm full, Karadayı 2.Bölüm yeni bölüm. Karadayı'da bu hafta neler yaşanacak? Mahir ile Feride arasında bu hafta bir yakınlaşma oluşuyor. Mahir ve Feride arasında yaşananlar yarın dizide yer alacak. Karadayı yeni bölümü ile 9 Aralık Pazartesi akşamı saat 20:00'de yayınlanacak. İşte Karadayı dizisinin 49.Bölüm özeti ve fragmanı.

KARADAYI 49.BÖLÜM

Artık Feride'ye kavuştuğu için oldukça mutlu olan Mahir, Sinan'ın çevrelerinde olma ihtimalinden dolayı oldukça rahatsızdır.  Bu durumu anlayan Feride, Sinan’ın kendilerine yardım etmeye çalıştığını Mahir'e söyler. Feride'nin bu sözleri Mahir'i pek tatmin etmez ve Mahir hala Sinan'ın Feride’ye karşı bir yakınlık hissettiğini düşünür. 

Bu arada Mahir ve Feride sürpriz bir haberle bir kez daha seviceklerdir. Yasin, Mahir ve Feride’ye, Turgut’un sınırdan çıkmak üzereyken yakalandığı müjdesini verir. Feride ve Mahir kabusun sona erdiğini düşünerek karakola giderler. Sevkiyat zamanının belli olması Sinan’ı bir hayli rahattır. Sinan, Necdet'in malları çalıp kendisinin belirlediği yere taşıyacağını düşünedursun Necdet’in kafasında başka planları vardır. Sinan durumu öğrendiğinde Necdet’i ummadığı bir şekilde cezalandırır. 

Mahir ve Feride, Turgut’a bir adım daha yaklaşmak için yeni planlar yaparken hiç ummadıkları bir göz onları izlemektedir. Bu beklenmedik misafir, Mahir ve Feride’nin aşkında bir dönüm noktasına yol açacaktır.

KARADAYI 49.BÖLÜM FRAGMANI


YORUMLAR