Karadayı son bölüm izle, Karadayı 28. Bölüm izle 22 Nisan 2013, Yeni bölüm izle, Karadayı Resimleri ( Kenan İmirzalıoğlu, Berguzar Korel fotoğrafları )

22 Nisan 2013, Karadayı 28. Bölüm hd izle,Karadayı 28. Bölüm seyret,Karadayı 28. Bölüm full hd izle,Karadayı 28. Bölüm yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, & Karadayı kamera Arkası Fotoğrafları

  Beklenen an geldi! Salih’in Mahir olduğunu anlayan Necdet, bu gerçeği Turgut’a anlatır. Turgut, Mahir’in maskesini düşürmek için büyük bir oyun planlar.

Mahir, kabadayıların bir sevkiyatında Yasin’e yardım eder. Ancak işler bekledikleri gibi gitmez. Olay yerinde Turgut’u gören Mahir’in içine bir şüphe düşer. Mahir, Turgut’un karanlık yüzünü görmek üzeredir.

Davasında iyice köşeye sıkışan Mahir, Feride’yi daha fazla incitmek istemez ve kimliğini açıklamaya karar verir. Ancak önce Feride’ye evlenme teklif edecektir. Bu sırada Turgut da Feride’nin gerçekleri öğrenmesi için oyunu başlatır.

 Karadayı 28.Bölüm fragmanı 22 Nisan Pazartesi:

MAHİR İLE FERİDE DUDAK DUDAĞA - İZLE

KAZIM KOYUNCU: HAYAT - KARADAYI ÖZEL KLİP - İZLE

KARADAYI MAHİR'DEN GARDİYANLARA DAYAK - İZLE

KARADAYI İLK TANITIM FRAGMANI - İZLE 

KARADAYI DİZİSİNDEN EN ÖZEL FOTOĞRAFLAR:

Karadayı’nın son iki bölümünde oyunculuğuyla dikkat çeken bir mafya üyesi olan ve kendi lakabını taşıyan kulübün sahibi ‘Yılan Merdan’ , aslında daha önce de çok sayıda dizide oynamıştı .Fakat Karadayı’daki performansı ve bir gözü kapalı haldeki sert görünümüyle önümüzdeki bölümlerde de sıkça izleyeceğiz Yılan Berdan’ı..

Gerçek ismi Mehmet Bozdoğan olan Yılan Berdan, son bölümünü izleyenlerin de bildiği gibi Necdet’in hamamına yılanlı mesaj göndermişti. Mahir’i ele geçirmek için Necdet’i kullanan Yılan Berdan’a henüz Necdet kafa tutamıyor.

Karadayı dizisi oyuncuları (Cast)

Kenan İmirzalıoğlu, – Mahir Kara

Bergüzar Korel - Feride Şadoğlu (Hakim)

Çetin Tekindor - Nazif Kara (Kibar Nazif)

Rıza Kocaoğlu, - Kibrit Yasin (Komiser)

Yurdaer Okur , - Turgut Akın (Savcı)

Civan Canova,

Melike İpek Yalova,

Erkan Avcı,

Şebnem Dilligil,

Leyla Lydia Tuğutlu

 

 


YORUMLAR