KARADAYI SON BÖLÜM FULL HD İZLE (Karadayı 40. bölüm), Karadayı 40. bölüm İzle-yeni bölüm izle

Karadayı yeni bölüm Full tek parça izle son bölüm 40. bölüm izle. Mahir babasını kurtarmak için cinayeti üzerine alır.

30 Eylül akşamı yayınlanan Karadayı dizisi izleyicileri yine ekran başına kilitledi. Ana karakter Mahir Kara’nın kimliği ortaya çıktığından beri bu kadar sürükleyici bir bölümle karşı karşıya kalmamıştık. Karadayı 40. yeni bölüm fragmanı izle. Karadayı 40. yeni bölüm fragamanı ve özeti 30 Eylül 2013 .Karadayı 40. yeni bölümde neler yaşanacak merak konusu? Tüm gelişmeler sitemizde. Karadayı 40. yeni bölüm ile 30 eylül pazartesi akşamı atv ekranlarındaolacak. Karadayı atv

Atv ekranlarının sevilen dizisi Karadayı 40. Bölümüyle ekranlara geldi. Heyecan dolu bölümde neler yaşandı? Atv ekranlarının sevilen dizisi Karadayı 40. Bölümüyle ekranlara geldi. Heyecan dolu bölümde neler yaşandı? Karadayı dizisinin yeni bölümünde Mahir, üzüleceği bir manzara ile karşılaşıyor. Karadayı 40. bölümde Hakime Feride aldığı nişan kararıyla Mahir'i adeta yıktı.

Çaresiz biçimde parmaklıklar arasında hapis yatan Mahir bunu engellemek için planlar düşünmeye ve yapmaya başladı. Hakime Feride ise davadan kopmamak için Mahir pahasına bu kararı almaktan çekinmiyor. Mahir ile bir bağının olmadığını göstererek davada kalabilmek için Sinan Koca'nın teklifini kabul eden Feride Sinan Koca ile nişanlanacağını açıklıyor. Peki bu adımı aşkını kurtarmak için yaptığından haberi olmayan Mahir nasıl bir tepki verecek?

Karadayı yeni bölüm Full tek parça izle son bölüm 40. bölüm izle. Mahir babasını kurtarmak için cinayeti üzerine alır. Savcıya kendinin yaptığını inandırmaya çalışır. Savcı durumdan şüphelense de Mahir'i tutuklar. Duruşma başlar. Mahir mahkeme karşısındadır.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mahir'e cinayeti nasıl işlediğini anlattır. Mahir kulaktan duyma sözler ile cinayeti güya nasıl yaptığını anlattı. Ama öyle bir soru varı ki onun karşısında çuvalladı. Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel'in paylaştığı Salı günlerinin fenomen dizisi Karadayı bu akşam yayınlanmadı.

TÜM FRAGMANLAR İÇİN TIKLAYIN

Seyircinin merak ettiği soru Karadayı neden yayınlanmadı? Karadayı bitiyor mu? Karadayı ne zaman yayınlanacak? oldu. 

MAHİR İLE FERİDE DUDAK DUDAĞA - İZLE

KAZIM KOYUNCU: HAYAT - KARADAYI ÖZEL KLİP - İZLE

Karadayı 40. bölüm İzle-yeni fragman.. Karadayı yeni bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Karadayı 40. bölüm yeni fragman izle. Karadayı yeni bölümde neler olacak? ATV'nin başarılı yapımlarından Karadayı, yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'de ekranlarda olacak. Atv'de Karadayı'nın yayın gününde yeni bir dizi başladı. Kurtlar Vadisi'nin Memati'si Gürkan Uygun'un başrol oynadığı dizi nedeniyle Karadayı'nın yayınlanma tarihi 30 Eylül Pazartesi'ye kaydırıldı. Karadayı Ne Zaman Başlayacak? Ne zaman izleyebileceğiz? Ekranlarda ne zaman göreceğiz? diye sorular soracak olursanız cevabı Karadayı 1 Ekim Pazartesi günü ATV ekranlarında bizlerle olacak.

Karadayı 40. bölümde izleyicilerin Hakime Feride'nin aldığı nişan kararının Karadayı Mahir ve olaylar üzerinde etkilerini görecekler. Hakime Feride, davadan kopmamak için radikal bir karar alıyor. Karadayı Mahir ile bir bağının olmadığını göstererek davada kalabilmek için Sinan Koca'nın teklifini kabul ediyor ve Sinan Koca ile nişanlanacağını açıklıyor. Peki bu adımı aşkını kurtarmak için yaptığından haberi olmayan Karadayı Mahir nasıl bir tepki verecek? Karadayı Mahir zaten boş durmak niyetinde değildir. Karadayı yeni bölümde hapisten kaçmayı planlıyor... 

Karadayı 40. yeni bölümü 2. fragmanı izle (30 Eylül 2013)... Karadayı...Karadayı 40. yeni bölüm fragmanı.Karadayı 40. son bölüm özeti.Karadayı 40. yeni bölümde neler olacak? Karadayı 40. bölümde Mahir, Sinan ve Feride'nin nişanlanacağını öğrenir.Karadayı 40. bölümde Yasin, Necdet'i konuşturmak için her şeyi yapacaktır. Karadayı 40. yeni bölümü ile 30 Eylül 2013 Pazartesi akşam atv ekranlarında olacak. 

KARADAYI - 40. Bölüm Özeti

Mahir, Sinan ve Feride'nin nişanlanacağını duyunca, Feride'nin davada kalmak için bu oyuna giriştiğini anlar. Karadayı, Feride'nin bu işten vazgeçmesi için ona haber yollar ve kendisini feda etmesini istemez, oysa Feride'den gelen cevap Mahir'in aşkında onulmaz yaralar açacaktır... Bütün acısına rağmen yalanını sürdürmeye çalışan Feride, nişanın aile arasında kalmasını isterken birden bütün memleketin ilgilendiği bir hadise haline gelmesine mani olamaz. sonunda Genel Af onaylanır. Kara ailesi yürekleri ağzında bu affın evlerine kimi getirip kimi getirmeyeceğini beklemeye başlar...

Yasin, Osman sayesinde Necdet'in Yaver'le ilişkisi olduğunu öğrenir. Yasin Necdet'i konuşturmak için her şeyi yapacaktır. Üstelik Mahir'i karşısına alma pahasına. Eli kolu bağlı halde Feride'nin yaptıklarını uzaktan izleyen Mahir, nişanın gününü öğrenince iyice kahrolur. Bu oyunu bitirmek için her şeyi göze alarak Feride'nin karşısına çıkar.

KARADAYI MAHİR'DEN GARDİYANLARA DAYAK - İZLE

KARADAYI İLK TANITIM FRAGMANI - İZLE 

Karadayı 40. Yeni Bölüm 2. Fragmanı İzle... Karadayı 40. bölüm fragmanı ve özeti ATV'den yayınlandı. Karadayı 40. bölümde neler olacağı merak konusu. Karadayı dizisinini son bölümünde ayrılık sinyali veren Feride ile Mahir'in nasıl bir yol izleyeceği dizi hayranlarını düşündürüyor. Pazartesi gününün en çok izlenen dizisi olan Karadayı'nın 40. yeni bölüm 30 Eylül Pazartesi akşamı ATV ekranlarında olacak. İşte Karadayı 40. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar... ATV'nin soluksuz izlenen reyting rekortmeni dizisi Karadayı fragmanı yayınlandı. Yeni sezonun bomba gibi bir başlangıç yapan Karadayı dizisinin 40. bölümü 30 Eylül Pazartesi akşamı ATV ekranlarında olacak.


YORUMLAR