Karadayı izle, 58.bölüm tek parça donmadan izle, ATV - 10 Şubat Pazartesi

ATV Canlı izle.Karadayı 58.bölüm fragmanı izle.Karadayı 58.bölüm fragmanında neler olacak? ATV kanalında bu akşam Karadayı 58.bölüm olacak.İşte Karadayı TEK PARÇA.

 KARADAYI YENİ BÖLÜM:

Kenan'ı 'kral' yapacak yatırım
Sinan Çetin'in emlak yatırımları nedeniyle bir dönüm 'Sinangir' diye anılan Cihangir semti Kenan İmirzalıoğlu'yla 'Kenangir'e dönüştü.
Cihangir'deki dördüncü apartmanının temelini attan İmirzalıoğlu'nun semteki gayrimenkullerinin değeri 30 milyon lirayı buldu.

İMİRZALIOĞLU'NUN GÖZÜ SURİYELİLERDE

Birkaç yıl önce eski bir apartmanı yıkıp yeniden yapan ve Bohem adıyla apart otele çeviren İmirzalioğlu, özellikle Suriyeli zengin arapların yoğun ilgisi nedeniyle semtte yeni apartmanlar almaya başladı.

Ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde Tahtaki Yokuşu'nda eski bir evi satın alıp yıktırdı ve bölgedeki dördüncü apartmanının temelini attı.

30 MİLYONLUK YATIRIM

Altı katlı yeni bir apartman yaptıran Kenan İmirzalıoğlu, inşaat devam ederken yeni binasının arka tarafındaki küçük tek katlı atıl binayı da satın aldı. İmirzalioğlu'nun Cihangir'deki dört apartmanının değerinin 30 milyon lirayı bulduğu söyleniyor.

KOMŞULAR ŞİKAYET EDİYOR

Bu arada ünlü sanatçının komşuları, "Daracık yere altı katlı apartman dikiyor, devamlı borumuz patlıyor, kablolarımız kopuyor" diye şikayet ediyor. Komşular durumdan pek hoşnut olmasa da, Cihangir'in yeni emlak kralı Kenan İmirzalıoğlu oldu!

Atv’de hd yayınlanan Karadayı dizisi için nefesler tutuldu Karadayı 58. bölüm fragmanı izle Karadayı’da neler oldu? Karadayı 51 bölüm yeni fragmanı izle karadayı 51. bölüm 1. ve 2. fragmanı donmadan izle detaylarI..  Karadayı 58. yeni bölüm 1.2. ve 3. fragmanı izle -Atv canlı yayın akışı izle (Atv canlı izle Karadayı) Karadayı dizisinde DNA şokumu?

 Karadayı yeni bölüm fragmanı izle Atv’de hd yayınlanan Karadayı dizisi için nefesler tutuldu Karadayı 52. bölüm fragmanı izle Karadayı’da neler oldu?Turgut'a son durumne? Karadayı 58 bölüm yeni fragmanı izle karadayı 58. bölüm 1. ve 2. fragmanı ..karadayı fragman izle Karadayı için tüm detaylar burada...Ayrıca Kurtlar Vadisi Pusu ve diğer dizi fragmanları burada bulabilirsiniz...

KARADAYI (2) 58. Bölüm Özeti 30 Aralık 2013, Pazartesi 20:00

Mahir ve Feride beklemedikleri bir durumla karşı karşıyadırlar. Ya Yasin'in dediğini yaparak kaçacaktır Mahir ya da Feride'yi dinleyip teslim olacaktır. Mahir her ne yaparsa yapsın başının ciddi dertte olduğunun farkındadır. Her şeye rağmen kendinden bekleneni yapar ve suçsuz olduğunu ifade ederek adalete teslim olur.

Feride sevdiği adamı kurtarmak için canla başla uğraşırken, Sinan da boş durmaz. Feride'nin ailesinin desteğini de arkasına alarak nişanlısı için hayır demesine imkan bırakmadığı bir sürpriz hazırlamaktadır.

Kara ailesi Nazif'in özgürlüğünün tadını çıkaramadan Mahir'in tutuklanmasıyla yıkılır. Bu sefer Nazif oğlunun suçsuzluğunu ispat etmek için mücadeleye başlar. Hem aileyi bir araya getirmek için hem de Mahir'i kurtarabilmek için kesinlikle Orhan'ı bulmalıdır. Oysa Orhan dönülmez bir yola girer ve Nilay'ı alıp kaçar. Bunu duyan Yılan sadece Orhan'ın değil, Nazif ve Mahir'in de başını yakacaktır.

ATV canlı izle

Karadayı dizisi bu akşam yeni bölümü olan 52. bölüm ile ekranlara geliyor. Dizinin yayın saati 20:00'dır.

Karadıy 52. bölüm bugün izleyiciyle buluşuyor. ATV'nin sevilen dizisi Karadayı yeni bölümünde Mahir ile karşı karşıya gelen Turgut'un hayatta kalıp kalmayacağı merak konusu oldu.

Diziye ait bölüm özeti ve fragman haberin devamındadır.

 VE KARAR ANI!

Mahir çok kere ölmesini dilediği Turgut’un yaşaması için mücadele etmektedir bu sefer. Çünkü onun cezasını çekmesini istemektedir. Oysa Mahir’in bilmediği, Turgut’un ölürken bile Mahir’i de yanında sürüklemeye çalıştığıdır.

KARADAYI 53.BÖLÜM fragmanı 10 Şubat Pazartesi

  

 Her hafra başı Pazartesi günleri Atv tv’de hd yayınlanan ve izleyicilerinde büyük beğeni ile izlenen Karadayı her zamanki kendi saatinde saat 20.00’de hem internetten hem televizyondan izleyebilirsiniz.

 


YORUMLAR