16 Nisan 2014 Çarşamba
   10.02.2014 23:26:26

Karadayı 59. Bölüm Fragmanı İzle (Dizi Karadayı Son Bölüm İzle full HD izle)

Karadayı son bölüm full kesintisiz Fragmanı izle (Karadayı 59. bölüm).

Karadayı 59.Bölüm Fragmanı yayınlandığı andan itibaren eş zamanlı olarak sitemizde yayınlanacaktır.

Atv'nin sevilen dizilerinden Karadayı'da bu akşamda heyecan fırtınası esmeye devam ediyor. Tatile giden Mahir ve Feride'yi kötü bir sürpriz bekliyor. Karadayı 58.Bölüm ile bu akşam ATV'de. Karadayı 58.Bölüm izle. Karadayı 58.Bölümde ne gibi sürpriz gelişmeler yaşanacak? Karadayı izleyenleri ne gibi sürprizler bekliyor? Karadayı 58.Bölümde Mahir ve Feride'ye kötü sürpriz. Bu gelişmelerin hepsini sitemizden takip edebilirsiniz.

ATV'nin yayın hayatına başladığı günden itibaren reyting rekorları kıran fenomen dizisi Karadayı yine tüm hızıyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Karadayı dizisinin bu haftaki bölümünde Bedeli ağır bir tatil Mahir ve Feride'yi bekliyor olacak.

Feride iyi niyetine yenilerek Suna’ya evini açar. Mahir ise Feride'nin  bu yaptığından habersiz evdeki ilk günlerinin akşamı için yoğun hazırlık yapmaktadır. Mahir ve Feride tatildeki evlerinin kapılarını açıp içeri girdiklerinde sadece Mahir'in Feride için ilk akşamlarını güzel geçirmek adına hazırladığı sürpriz bozulmayacak, aynı zamanda ikilinin hayatları kabusa dönecektir.

Feride, Mahir’in gönlünü almak ve gözlerden uzak hasret gidermek için küçük bir tatil ayarlar. İki sevgili mahcup ama sevgi dolu saatler yaşarken, bunun hem ilişkilerine hem de Nazif’in hürriyetine mal olabileceğinden habersizdirler. Çünkü Mehmet Saim bu tatilden haberdar olur.

KARADAYI YİNE ZİRVEDE

ATV'nin sevilen dizilerinden Karadayı, geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bölümü ile tüm kişilerde 10.66 izlenme oranı ve 24.81 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı 'Karadayı'nın pazartesi akşamı yayınlanan bölümü; tüm kişilerde 10.66 izlenme oranı ve 24.81 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu. Dizinin ilgiyle izlenen son bölümünde olaylar şöyle gelişti: 'Mahir'i açıkça tehdit eden 'Feride'nin babası 'Mehmet Saim Bey', sonunda genç adamı etkilemeyi başardı. Ne yapacağını bilemeyen 'Mahir' ise 'Feride'yle arasına mesafe koydu.

KARADAYI 58.BÖLÜM FRAGMANI 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!