Karadayı 57. Bölüm Fragmanı | 3 Şubat Pazartesi 2014 (Youtube Versiyon)

Karadayı son bölüm full video ve Karadayı yeni bölüm tanıtım fragmanı haberimizde. Karadayı son bölümü full izle.. Karadayı 57. bölüm fragmanı izle.

Karadayı 57. bölümü ile 3 şubat, Pazartesi günü Atv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Karadayı 57. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.
İki dizi daha yurtdışında

‘Gümüş’, ‘Aşk-ı Memnu’, ‘Huzur Sokağı’, ‘Karadayı’ ve ‘Muhteşem Yüzyıl’ gibi birçok Türk dizisinden sonra ‘Benim Hala Umudum Var’ ve ‘Dila Hanım’ dizileri de yurtdışına satıldı. İki dizinin de yapımcılığını Gold Yapım üstleniyor. Başrollerini Gizem Karaca, Berk Oktay ve Şükrü Özyıldız’ın paylaştığı ‘Benim Hala Umudum Var’ dizisi Arap kanalı MBC1’de ‘Wa Yabka Al-Amal’ ismiyle ekrana geliyor. ‘Benim Hala Umudum Var’ dizisinin Pakistan ve Bulgaristan’a da satışı yapıldı. Dizi önümüzdeki ay iki ülkede de yayınlanmaya başlayacak.

Kenan İmirzalıoğlu çapkınlıkta yakalandı!

Karadayı'da duygusal anlar - VİDEO

Karadayı 57. bölüm 1. fragman - 3 Şubat Pazartesi izle

"Karadayı" dizisinin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu, önceki akşam arkadaşlarıyla Cihangir'deki bir gece kulübüne gitti.

SARIŞIN KADINI BIRAKIP KAÇTI

Adı Cansu Dere'yle anılan yakışıklı oyuncu, gecenin ilerleyen saatlerinde mekanda bulunan sarışın bir kadınla yakınlaştı. İmirzalıoğlu, mekandan adının Eylül olduğu öğrenilen bu kadınla ayrıldı. Ancak birbiri ardına patlayan flaşlar, ikilinin tüm planını bozdu. Panikleyen İmirzalıoğlu, genç kadını orada bırakıp kendini Cihangir'in arka sokaklarına attı.

İSYAN ETTİ

Oyuncu, o sırada fotoğraflarını çeken muhabirlere de "Arkadaşlar neden böyle yapıyorsunuz? Sizin yüzünüzden gece dışarı çıkıp eğlenemez oldum" diyerek sitem etti.

 Atv canlı izle

KENAN'I BEKLEDİ

İsminin Eylül olduğu öğrenilen kadın, mekanın önünde dakikalarca Kenan İmirzalıoğlu'nun dönmesini bekledi. İmirzalıoğlu dönmeyince de arkadaşlarıyla birlikte taksiye binerek uzaklaştı.

Karadayı 57 Bölüm İzle. Karadayı Yeni Bölüm 56. Bölüm Son Bölüm İzle. Karadayı 56. Bölüm Son Bölüm İzle. Karadayı Yeni Bölüm İzle. Karadayı Son Bölüm İzle. Karadayı 56. Bölüm Tek Parça İzle. Karadayı 56. Bölüm İzle. Karadayı 56. bölüm tek parça full hd izle, Karadayı 56. bölüm tek parça tamamını seyret, Karadayı son bölüm tek parça izle.

KARADAYI 57. BÖLÜM 3 şubat pazartesi
Karadayı 57. Bölüm'de, bugüne kadar yaşadığı zor günlerin en karasıyla yüz yüzedir Mahir. Karadayı Yeni Bölüm'de, sevdiği kadının babası bu aşkın imkansızlığını anlatırken sessizce dinlemek zorundadır.


YORUMLAR