Karadayı 50. Bölüm Tamamı Tek Parça, Kaçak 50.Bölüm izle 16 Aralık 2013 | Yerli Yabancı Dizi

Karadayı Son Bölüm Full İzle 50. Bölüm Tamamı Tek Parça,Kaçak 50.Bölüm izle 16 Aralık 2013 | Yerli Yabancı Dizi KAÇAK DİZİSİ SON BÖLÜM İZLE - (50.BÖLÜM BÖLÜM VE ÖZETİ)

 KARADAYI YENİ BÖLÜM (50. Bölüm)

ATV Canlı izle.Karadayı yeni bölümde neler olacak? ATV Canlı izlede haftaya pazartesi akşamı Karadayı 50.bölümde olacak? İşte ATV ekranında ki Karadayı yeni bölüm özeti...

Karadayı 50. Bölüm 16 Aralık Pazartesi - TIKLA SEYRET

Karadayı 50.bölümünde Neler Olcak? Karadayı 49.bölümüde neler oldu?

Mahir ve Feride her ne kadar birbirlerine kavuşmuş olsalar da, Mahir, Sinan'ın varlığından çok rahatsızdır. Feride, Sinan'ın kendilerine yardım etmeye çalıştığını söylese de Mahir buna inanmaz ve içten içe Feride'ye karşı bir yakınlık hissettiğini düşünür. Yasin, Mahir ve Feride'ye, Turgut'un sınırdan çıkmak üzereyken yakalandığı müjdesini verir. Feride ve Mahir kabusun sona erdiğini düşünerek karakola giderler. Sevkiyat zamanı belli olmuştur. Sinan'ın içi rahattır.

KARADAYI DİZİSİ NEDİR, NE DEĞİLDİR?

Karadayı, 8 Ekim 2012'de yayına başlayan Türk Televizyon dizisi. Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor'un olduğu dizi atv'de yayınlanmaktadır. Dizi, Türkiye'de olduğu kadar yurtdışında da büyük ilgi görmüştür. Yayın hayatına başladığı ilk haftalardan itibaren Yunanistan'da çok popüler olmuştur. Yunanistan'ın en çok satan dergisi Tiletheatis'de Karadayı'yı Türkiye'de ilk yayımlandığı günlerde keşfetti. Haftalık basılan dergi Türkiye'de 18'inci bölümü yayınlandığı günlerde diziyi 12 kez kapağına taşıdı ve dizinin DVD'lerinin de dağıtımını üstlendi. Dizi, 6 Mayıs 2013 tarihinde Yunanistan'da yayınlanmaya başladı. 35 yaşındaki Mahir (Kenan İmirzalıoğlu) 1970'li yıllarda İstanbul ili Beyazıt mahallesinde ailesi ile birlikte ikamet etmektedir. Mahir babası Nazif ile birlikte ayakkabı yapıp satarak geçimini sağlamaktadır. Fakat birgün ailenin babası Nazif işlemediği bir cinayet yüzünden idam cezası alır. Mahir artık bundan sonra babasının suçsuz olduğunu kanıtlamak için uğraşacaktır. Fakat aynı zamanda imkansız bir aşkın pençesine düşecektir. Çünkü Mahir babasının davasına bakan hakime hanım Feride'ye (Bergüzar Korel) aşık olmuştur. Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın yazdığı, kurgusunu ise Ezel dizisinin de yapımcılığını yapan Kerem Çatay'ın yaptığı dizinin yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar ve Cem Karcı birlikte üstlenmişlerdir. Karadayı dizisi 2012 yılı kış sezonunda ATV ekranlarında ilk sezonu ile başlamıştır. Filmde 1970'li yıllarda yaşanan imkansız bir aşk hikayesi anlatılmaktadır.

Oyuncular Karakterler
Kenan İmirzalıoğluMahir Kara (Karadayı)
Bergüzar KorelFeride Şadoğlu
Çetin TekindorNazif Kara (Kibar)
Yurdaer OkurTurgut Akın (Yaver/Karslı)
Erkan AvcıNecdet Güney (Barut)
Melike İpek YalovaAyten Alev
Rıza KocaoğluYasin Ulutaş (Kibrit)
Elif Sönmezİlknur Tiryaki
Şebnem DilligilSafiye Kara
Atsız KaradumanDalyan Rıza
Leyla Lydia TuğutluSongül Kara
Cenan ÇamyurduErdal Engin
Aslı OrcanSerra Aşık
Lila GürmenKerime Şadoğlu
Deniz Şen HamzaoğluBülent Tiryaki
Ulaş Tuna AstepeOrhan Kara
Ataberk MutluNazif Tiryaki
Emir ÇubukçuOsman Güney
Nihat AltınkayaSinan Koca
Mehmet BozdoğanYılan Berdan
Olgun TokerMelih Şadoğlu
Ozan Ağaçİsmet
Erhan YazıcıoğluMehmet Saim Şadoğlu (Beyefendi)
Civan CanovaÇetin Hünkaroğlu (Cağaloğlu)
Asu Ezgi TaşkıranoğluNurten Alev
Melih ÇardakGardiyan Serdar
Çağdaş TekelioğluAzmi
Başay OkaySüreyya Hanım
Perihan ErenerNilay

 

Karadayı 1. ve 2. bölüm fragmanları :

KARADAYI 49.BÖLÜM FRAGMANLARI

KARADAYI 49.BÖLÜM FRAGMANI

 


YORUMLAR