Karadayı 47. Bölüm Fragman izle, 25 Kasım Pazartesi, 47. Bölüm fragmanları (Birinci fragman)

Atv Dizi izle, 25 Kasım Pazartesi, İZLE - Setten en son kareler, Karadayı 47.Yeni bölüm fragmanı - 25.11.2013

KARADADAYI 47. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDIĞINDA SİTEMİZE EKLENECEKTİR.

Karadayı'da heyecan devam ediyor. Geçtiğimiz Pazartesi 45.Bölüm ile ekranlara gelen Atv'nin sevilen dizisi Karadayı da heyecan fırtınası yaşandı. 18 Kasım Pazartesi akşamı 46.bölümü ile ekranlara yansıyacak olan dizi de Mahir ve Feride arasında neler yaşanacak? Karadayı 46.bölüm izle,Karadayı 46.bölüm full izle,Karadayı 46.bölüm seyret canlı atv,Karadayı 46.bölüm izle 18 kasım Atv canlı.

İşte Karadayı'nın merakla beklenen 46.Bölüm fragmanı

İşte merakla beklenen Karadayı dizisinin 46.Bölümünde yaşanacaklar.

Gelinlik seçme hayaliyle dükkana giren Serra'yı bir şok beklemektedir. Gittiği yerde Mahir ve Yasin ile yüz yüze gelir. Feride ve Mahir, her şeyi bildiklerini söylerler ve Serra'ya iki seçenek sunarlar. Ya Turgut aleyhine tanıklık yapacak ve her şeyi itiraf edecektir ya da gerçekler ortaya çıktığında, Serra da Turgut'un suç ortağı olarak yargılanacaktır. Serra için hayatının en zor ve en önemli kararıdır bu an...

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 Turgut, Feride ile Serra'nın gelinlikçiye hiç gitmediklerini öğrenir. Feride'nin kendisinin peşine düştüğüne artık emindir. Kendisine ulaşılmasını engellemek için öncelikle Serra'nın ipini çeker. Serra ise Turgut'un kendisi için planladığı dönüşü olmayan yolculuktan habersiz, kararını vermiş ve tarafını seçmiştir.

Feride ve Mahir Serra'dan cevap beklerken, hiç ummadıkları başka birinden haber alırlar. Beklenmedik bir anda öğrendikleri bu bilgiyle, Turgut'un kötülükte sınır tanımadığına bir kez daha şahit olurlar. Turgut'u durdurmaya kararlıdırlar ancak bunun için Turgut'un nerde olduğunu bilmeleri gerekmektedir. Oysa zaman artık iyice daralmıştır.

KARADAYI 46. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

KARADAYI 18 KASIM PAZARTESİ

İşte Karadayı dizisinin 46.Bölüm fragmanı


YORUMLAR