19 Nisan 2014 Cumartesi
   11.11.2013 12:50:49

Karadayı 45.bölüm izle, 11 Kasım Pazartesi Canlı Yayın - 11.11.13 - Tek Parça

11 Kasım Pazartesi günü yayınlanan bölümü, Karadayı yeni bölümü kaliteli izle.. Ayrıca Karadayı 46.Bölüm fragman 18 Kasım izle, 46.Bölüm fragman internete özel izle.

Atv ekranlarında her hafta Pazartesi günü seyirciyle buluşan Karadayı bu hafta yayınlanan bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Karadayı geçtiğimiz Pazartesi ekranlara 45.Bölümü ile geldi. Karadayı'nın 45.Bölümünde Cinayeti aydınlatmaya çok yaklaşan Mahir ve Feride büyük umutlar ile açtıkları kasada onları bir sürpriz bekliyor. Cinayeti aydınlatacak belgeyi bulmaya çalışan Mahir ve Feride kasadan çıkan sürpriz ile şok olmuştur. Mahir ve Feride cinayeti çözmek için iz peşinde koşarlarken birbirleri ile daha da yakınlaşırlar.

Bu durumdan pek hoşnut olmayan Feride'nin sevgilisi Sinan ise bir yandan evlilik hazırlıklarını yaparken diğer taraftan Mahir'le görüşmesini engellemek için Adalet Komisyon'u öncesi Feride'yi zorlu bir kararla karşı karşıya bırakır. Dalyan'ı ortadan kaldırmaya kararlı olan Necdet bunu tek başına yapamayacağı için Yılan Berdan'la işbirliğine girer. Ancak Dalyan'a doğrultulan silahın kurşunları hedefi şaşırır ve kurşun Dalyan'a isabet eder. Gerçeği ortaya çıkarmaya kararlı olan Feride ne olursa olsun bu durumun peşinden gitmeye devam etmektedir. 

Mahir'in karşı çıkmasına aldırmadan Serra'yla kurduğu samimiyeti arttıran Feride'nin yakınlığından hiç şüphelenmeyen Serra beraber gelinlikçiye gideceklerini sanarak Feride'yle yola düşer. Oysa onu bekleyenler olaylar çok farklıdır. Mahir ile Feride'nin arasındaki yakınlaşma nasıl bir son bulacak? Sinan ile Mahir arasındaki çekişme devam edecek mi? İşte bu soruların cevabı Karadayı 11 Kasım pazartesi akşamı cevaplarını buldu.

Karadayı 45. bölümde yavaş yavaş herşeyin su yüzüne çıkmasının kolay olmadığını Karadayı sevenleri ve izleyicileri hep beraber gördü. Karadayı ilk bölümlerinde savcı Turgut tarafından yine bir baro avcısına düzenlenen süikast sonrası KARA ailesi üzerine atılan çamur yavaş yavaş izini kaybettirmeye başladı.

Karadayı 45. bölümde hakime hanım Feride'nin mağdur Kara ailesi için mesleğini hiçe saydığını bir kez daha gözler önüne serdi.Feride, savcının öldürülmesi olayında kilit rol oynayan Serra'ya buluşma teklif edip buluşma yerine komser Yasin ve mahir Kara'yı da çağırıp pusuya düşürdü. Şimdi burada Serra gerçekten savcının ölümü ile ilgisi olduğunu yada savcı Turgut'un gerçekten parmağı olup olmadığını hukuk dışı yoldan çözmeye çalışacak.

Karadayı dizisinin ilerleyen bölümlerinden anlaşıldığı gibi rüzgaz artık Kara ailesi tarafına esecek, savcı Turgut bir şekilde ortaya çıkacak ama kafalarda kalan en büyük soru işareti ise Feride'nin babası Mehmet Saim Bey'e olaylar nasıl intikal edeceğidir, Serra ve Turgut'tan sonra ibre onu gösterecek sonuçları hep beraber görecegiz.

 

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Karadayı'nın yeni bölümü(46. Bölüm) 18 kasım Pazartesi günü kendi saatinde ekranlara gelecek!

İşte Karadayı'nın merakla beklenen 46.Bölüm fragmanı

Mahir ve Feride delil peşinde koşarken aralarındanki elektriğe mani olamazlar. Buna gıcık olan Sinan da elini çabuk tutar ve bir yandan düğün hazırlıklarına hız verirken, diğer taraftan Mahir'le buluşmasına mani olmak  için Adalet Komisyon'u öncesi Feride'yi "kazık" bir kararla karşı karşıya bırakır.

Necdet, Dalyan'ı ortadan kaldırmayı kafaya koymuştur. Tek başına yapamayacağı için Yılan Berdan'la anlaşır amma velâkin Dalyan'a doğrultulan tabancanın kurşunları hedefi vuramaz. Avken avlanan Dalyan olur.

- Karadayı 45. bölümde (İZLE) Mahir ve Feride Serra'nın bankada gizlediği gizem perdesini aralamıştır, bundan sonraki zaman nasıl olacak, hukuki yoldan bankadaki yüzüğe el-koyma işlemleri başlamadan savcı Turgut Serra'nın validesini ikna edip bankadaki yüzüğü alabilecek midir?
 

Ünlüler Hangi Liseden Mezun?

 

karadayı, ATV, karadayı dizisi, karadayı 45. bölüm özeti, Türkiye, deşifre, hareket, sevkiyat, Karadayı, pazartesi, son bölüm, full izle, Türkiye'de, atv karadayı, neler oluyor, savcı turgut, en çok satan, Pazartesi günü, Bergüzar Korel, Çetin Tekindor, karadayı 45. bölümde neler olacak, Mahir, sinan, hayır, Kabul, savcı, süreç, kasım, yasin, Dalyan, Kanuni, fırsat, turgut, feride, necdet, mektubu, hareket, Karadayı, işbirliği, pazartesi, Mahir Kara, karadayı yeni bölüm, savcı turgut, karadayı 45. bölüm özeti, ATV, yol, Eder, yılan, Mahir, Düğün, Kabul, savcı, süreç, sinan, hayır, zorlu, kasım, yasin, feride, necdet, Kanuni, Dalyan, fırsat, turgut, hareket, sürpriz, mektubu, Karadayı, işbirliği, full izle, yeni bölüm, tek başına, savcı turgut, Fragmanı İzle, yeni bölüm fragmanı, karadayı 45. bölüm özeti.

karadayı'nın birinci bölümünden unutulmayan bir replik: 

k .Nazif:Nerede yatıyorsun dede sen?Kızıyormu gardiyanlar sana?kötü adamlar varmış burda .Anneannem ne yiyor,ne içiyor diye ağlıyor

b.Nazif:bak sen! yalan.daha dün tavuk haşladılar ben onu yedim ya.Ben senin geleceğini bilseydim sana da ayırırdım

k.Nazif:Filmde gördüm ben burayı

b.Nazif:onlar hile hurda,yalan dolan inanma sen .Kötü yer olsa ben kalırmıyım?Bi yatağım var ..kocaman .Ben kafamı dinliyorum burda .Senin zırıltın yok,anneannenin ığlamuru yok ,istediğim zaman yatıyorum,,istediğim zaman kalkıyorum .Karışanım görüşenim yok. Ben tatildeyim burda .Radyom bile var benim.Doğru söylüyorum.Bak dayına sor.O geldi benim odamı gördü,diyimi Mahirim

Mahir:çok güzel

k.Nazif:peki kötü adamlar nerede?

b.Nazif:hiçkimse kötü değil aslında

 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!