Karadayı 45. bölüm fragmanı

Karadayi 45. Bolum Tek Parca,Karadayi 45 Bolum Tek Parca izle,Karadayi 45 Bolum,Karadayi son bolumu,Karadayi 45 Bolum full izleyin.

Karadayı 45. bölüm fragmanı, Karadayı 45. bölüm fragman izle, Karadayı 45. bölüm fragman video, Karadayı 45. bölüm fragman çıktı mı, Karadayı 45. bölüm, Karadayı 45. bölüm fragmanda neler olacak, Karadayı 46. bölüm fragmanı

Karadayı 45. bölüm özeti;

karadayi-45.-bolumKaradayı 45. bölüm fragmanında savcı turgutu köşeye sıkıştırmak için bakalım hangi hesaplar yapılacak.. Mahir’in Feride için kurduğu bütün hayaller yıkılır. Mahir için Feride’yi affetmek artık çok zordur. Karadayı 45. bölümde neler olacak? Yasin’in Mahir’e bir sürprizi vardır. Mahir hiç beklemediği biriyle yüz yüze gelir! Sonunda Mahir, Bahar’ın katili Seyit’i kaçırmaya karar verir. Karadayı 45. bölüm fragmanıyla etvde devam ediyor..

İŞTE 44. VE DİĞER BÖLÜMLERİN ÖZETLERİ. hatırlamak isteyenler için:

Kenan İmirzalıoğlu'nun devleştiği karadayı 44. bölüm 4 kasım pazartesi atv ekranlarında görücüye çıkıyor. Karadayı 44. bölüm fragmanlarını izleyenlerin büyük bir merak içine girdiği Karadayı 45. Bölüm izle-de ne olacağı ise bu akşam yayınlanacak Karadayı yeni bölüm izle-nince ortaya çıkacak.

KARADAYI 44. BÖLÜM İÇİN TIKLAYIN

 

 


YORUMLAR