Karadayı 45. bölüm fragmanı izle - yeni bölüm tanıtımı seyret

Atv'nin reyting rekorları kıran dizisi Karadayı'nın 45. bölüm fragmanı yayınlandı tıkla izle. Karadayı 45. Bölüm Fragmanı - Dizi özet fragman seyret

Karadayı 45. yeni bölüm fragmanı full izle.Karadayi 45. bölüm özeti izle: Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur. Mahir her ikisi...1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile... Bir nişan günü her şey değişti... İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı... Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından... Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.

 SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ATV'de 2 sezondur fırtına gibi esen Karadayı dizisi, her Pazartesi günü izleyenleri ekrana bağlıyor. Özellikle Ezel dizisinden sonra büyük bir çıkış yakalayan Kenan İmirzalıoğlu ve ATV, bu iddiasını Karadayı dizisiyle de sürdürüyor. 

Bu akşam 45. bölümüyle ekranlara gelecek olan Karadayı, yine sürprizlerle dolu olacak. 
Karadayı 45. son bölümd bu akşam neler olacak? Karadayı 45.bölümde Mahir, Feride ile beraber hareket etmeyi kabul edecek. Kardayı 45. bölümde hapisten çıkan Dalyan Rıza Necdet'in çevirdiği dolapları Mahir'den öğrenecek.


  
Karadayı 45. bölümde neler yaşanacak?

Mahir Feride'nin işbirliği teklifi yüzünden gerilir. Feride'nin yardımını kabul etmek, sevdiği kadının canını tehlikeye atmakla aynı şeydir Mahir için. Ancak Feride kararlıdır. Mahir hayır derse kendi bildiği yoldan gidecektir. Mahir canını yaka yaka uzak kalmaya çalıştığı Feride'yle beraber hareket etmeyi kabul ediyor.

Hapisten çıkan Dalyan Rıza, Necdet'in arkasından çevirdiği dolapları Mahir'den öğrenir. Hesabını soracaktır ancak Mahir'in ricası üzerine bir süre beklemeyi kabul eder ama yine de boş durmayacaktır.

Sevkiyatı sorunsuz halleden Turgut artık Serra'yla ilgilenmeye fırsat bulur. Bir an evvel elindeki delile ulaşmalı, delille beraber Serra'dan da kurtulmalıdır. Oysa aynı delilin peşine Mahir'in de düştüğünden habersizdir.

Feride, Mahir ve Yasin bütün kayıtları gözden geçirip Serra'nın gizli kasasına ulaşırlar... İş orda neyi sakladığını öğrenmeye kalmıştır. Ancak bu hiçbirinin sandığı kadar kolay olmayacaktır.


YORUMLAR