Karadayı 42.Bölüm Full İzle, Karadayı 42. son bölüm izle

21 Ekim pazartesi Kibrit Yasin Mahir için kavasına sıkıyordu, Karadayı izle, Karadayı son bölüm izle, tek parça full hd 21 Ekim 2013.

Ekranların sevilen dizisi Karadayı'nın 42. bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizi Karadayı 21 Ekim akşamı ekranlara gelecek. Karadayı 42. bölüm ile ilgili tüm detaylarını sitemizden  takip edebilirsiniz... ATV ekranlarının sevilen dizisi Karadayı 42. bölümüyle yine ekran başına kilitleyecek. Karadayı 42. bölüm, 21 Ekim Pazartesi akşamı ekranlara gelecek. Peki Karadayı 42. bölümde neler olacak? İşte Karadayı 42. bölümde yaşanacaklar...

Karadayı dizisinin merakla beklenen 42. bölümü bu akşam ATV'de yayınlanacak. Dizinin yayın saatinden önce ATV'nin paylaştığı ve Karadayı yeni bölüme ait çarpıcı sahnelerden örnekler sunan fragmanları haberimizden izleyebilirsiniz. Karadayı dizisinin yayın saatinde ise aşağıdaki Karadayı canlı dizi izleme bağlantısını kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karadayı 42. bölümde Karadayı Mahir sonunda Yaver ile karşı karşıya ki Karadayı Mahir tüm acıların ve kayıpların kaynağı olan Turgut'tan hesap sormaya kararlıdır. Katilin Turgut olduğunu öğrenen Feride için inanması ve kabullenmesi güç olsa da bütün eksik parçalar tamamlanır. Turgut'un Serra'yla ilişkisi, ani evliliği, her şey daha anlamlıdır artık. Karadayı Mahir de aynı iz üstündedir. Kilit isim Serra'dır.

Karadayı 42. bölümden ipuçları:

Karadayı 41. bölümde kilit adam Savcı Turgut (Yaver) nihayet ortaya çıkıyor. Kadaradı 42. bölümü ile daha da hareketlenecek. Karadayı kardeşini mi yoksa Feride'yi mi kurtarmaya çalışacak? 

Karadayı 42.Bölüm izle

Karadayı hakkında

Karadayı, 8 Ekim 2012'de yayına başlayan Türk Televizyon dizisi. Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor’un olduğu dizi atv'de yayınlanmaktadır. Dizi, Türkiye'de olduğu kadar yurtdışında da büyük ilgi görmüştür. Yayın hayatına başladığı ilk haftalardan itibaren Yunanistan'da çok popüler olmuştur.

Yunanistan'ın en çok satan dergisi Tiletheatis'de Karadayı'yı Türkiye'de ilk yayımlandığı günlerde keşfetti. Haftalık basılan dergi Türkiye'de 18'inci bölümü yayınlandığı günlerde diziyi 12 kez kapağına taşıdı ve dizinin DVD'lerinin de dağıtımını üstlendi.Dizi, 6 Mayıs 2013 tarihinde Yunanistan'da yayınlanmaya başladı.

Karadayı 41.Bölüm özet...

Nişanı durdurmak isteyen Mahir, Feride'den hiç beklemediği bir cevap alır. Feride nişanlanır. Mahir'in Feride için kurduğu bütün hayaller yıkılır. Mahir için Feride'yi affetmek artık çok zordur. Yasin'in Mahir'e bir sürprizi vardır. Mahir hiç beklemediği biriyle yüz yüze gelir! Sonunda Mahir, Bahar'ın katili Seyit'i kaçırmaya karar verir.

Babasını kurtarma yolunda Seyit'ten çok önemli bilgiler öğrenir. İlk defa cinayeti Yaver'in işlediğinden emin olur. Mahir, Yaver'in kim olduğunu öğrenmek için aldığı bilgiler ışığında ilerler. Gördüğü manzara karşısında şoke olur! Turgut'un kaderi bundan sonra yeniden yazılacaktır!


YORUMLAR