Karadayı 41. bölüm fragmanı, 7 Ekim 2013, Senin için Senden vazgeçeceğim Kamera Arkası Fotoğrafları

Harika bir bolum.. Karadayı 7 Ekim Pazartesi günkü bölüm izle, Mahirinde başına gelmeyen kalmadı.. Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel'in fotoğrafları

KARADAYI 41. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDIĞINDA SİTEMİZE EKLENECEKTİR.

KARADAYI ÖZET:

Karadayı39. bölüm bu akşam (23 Eylül Pazartesi) saat 20:00'da ATV'de oynayacak.Karadayı dizisinin yeni bölümünde izleyicileri önemli anlar bekliyor.Bahar'ın tehlikede olduğunu düşünen Mahir ve Feride hemen harekete geçiyorlar fakat yolda karşılarına beklemedikleri bir engel çıkıyor. Feride tek başına tehlikenin içine dalıyor! Mahir ise yargılanmak üzere duruşmaya çıkartılıyor ve delil karartma nedeniyle hüküm yiyor. Artık eli kolu bağlanmıştır. HakimeFeride'nin ise Nazif Kara davasında kalabilmesi için savunma vermesi gerekmektedir. Feride davadan alınmamak için hayatını ve aşkını feda edecek bir yol bulur. fakat bu yol Mahir'le aralarına büyük duvarlar örecektir!Karadayı Mahir'intutuklanması Hakime Feride'yi derinden sarsmıştır ve Hakime Feride, Karadayı Mahir ve babasına oynanan bu ölümcül oyunun arkasında kimlerin olduğunu bulmaya yemin ediyor. "Güven bana Mahir, canım pahasına da olsa bu adamlar kim bulacağım." diyen Hakime Feride'nin Karadayı 39. bölümde ne yapacağı merak konusu?

Atv Karadayı yeni sezon 41. bölüm fragmanı izle - Karadayı 401 yeni bölüm izle. Atv ekranlarında yayınlanan Karadayı dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Karadayı dizisi 41. bölüm ve yeni sezonda neler yaşanacaklar ! İşte Karadayı dizisi ve yeşanacaklar.

Karadayı yeni sezon 39. bölüm fragmanı: 23 Eylül 2013

KARADAYI özet:

Karadayı dizisinde Necdet için tehlike çanları çalmaya başladı.Karadayı dizisi yeni sezona bomba gibi bir giriş yaptı. Karadayı dizisi hayranları yeni sezon ilk bölümde heyecan ve gerilime doydu.

 Mahir Kara ile Necdet arasındaki yüksek gerilim dikkat çekti. birçok soru cevabını bulacak. Hakim Feride ile Mahir Kara arasındaki aşkın fotoğrafını gören hakim Feride'nin babası ölecek mi? Savcı Turgut hangi hain planı devreye sokacak? Mahir Kara Necdet'ten öğrenmek istediği bilgiye ulaşacak mı? Mahir Kara'nın kardeşi Orhan'ın Kibrit Yasin'i öldürdüğü ortaya çıkacak mı? 

MAHİR İLE FERİDE DUDAK DUDAĞA - İZLE

KAZIM KOYUNCU: HAYAT - KARADAYI ÖZEL KLİP - İZLE

KARADAYI MAHİR'DEN GARDİYANLARA DAYAK - İZLE

KARADAYI İLK TANITIM FRAGMANI - İZLE 

Kenan İmirzalıoğlu'nun Mahir Kara adlı bir kabadayıyı canlandırdığı, Halit Ergenç'in eşi Bergüzar Korel'in hakim rolünde seyircinin karşısına çıktığı KARADAYI şimdilik, kısa bir süre için, bu yıl bitti ve seezon finali yaptı. Kıvanç Tatlıtuğ'un en büyük rakibi Kenan İmirzalıoğlu ile Karadayı sezon finali yaptı. Eğer önümüzdeki yıl Kıvanç Tatlıtuğ yeni bir poreje başlamassa Kenan İmizrzalıoğlu rakip tanımayacak. 

"Birinin gözlerine bakmak, onun rüyalarına girmeyi göze almak demektir. Sevmeye kabiliyetin yoksa o gözlere bakmayacaksın.."

Karayı dizisinin merak edilen konularından biri de Kibrit Yasin ölecek mi ?veya Kibrit Yasin yaşayacak mı? Bu konuda herhangi bir kesinlik yok. Dizinin özellikle son bölümlerinde Mahir ile Yasin uyumu dikkat çekti. Sonuç olarak karadayi dizisi kısa bir dönem yani 1 sezonluk olmasına rağmen büyük bir ilgi ile izleniyor ve her kesin ilgi odağı oldu şimdiden.

KARADAYI DİZİSİNDEN KAMERA ARKASINDA NELER OLDU?

2013 eylül Karadayı son bölüm,sezon finali,39. Bölüm hd izle,Karadayı 39. Bölüm TEK LİNK,full izle,tek parça,seyret,Karadayı 39. Bölüm full hd izle,yeni bölüm hd izle,son bölüm hd izle,canlı izle,full hd izle,tek parça izle,fragman, Karadayı son bölüm, yeni bölüm, final bölümü,  23eylül,  Pazartesi, Karadayı 39. Bölüm tek parça full izle,tek link séyret,Karadayı 39. Bölüm full hd izle,yeni bölüm hd izle & Kamera Arkası Fotoğrafları, Karadayı son bölüm, yeni bölüm, final bölümü tek link kesintisiz izle, 23 eylül Pazartesi, Karadayı 39. Bölüm tek parça full izle,tek link séyret,Karadayı 39. Bölüm full hd izle, setten kareler, Karadayı yeni sezon,eylül

Karadayı Oyuncular (Cast)

Kenan İmirzalıoğlu, – Mahir Kara, Bergüzar Korel - Feride Şadoğlu (Hakim), Çetin Tekindor - Nazif Kara (Kibar Nazif), Rıza Kocaoğlu, - Kibrit Yasin (Komiser), Yurdaer Okur , - Turgut Akın (Savcı)

Survivor Nihat Karadayı'da!

 


YORUMLAR